“Infiniti” kruopščiai planuoja savo ekspansiją

“Nissan” tikina pasimokiusi išpraeities klaidų, todėl prestižinės “Infiniti” markės dilerių tinklą Europoje planuoja sukurti dar iki šios markės oficialaus debiuto Senajame žemyne. Tai reiškia, kad net ir pirmuosius “Infiniti” salonų lankytojus Europoje aptarnaus kvalifikuoti darbuotojai, kurie bus specialiai mokomi parduoti ir aptarnauti “Infiniti” automobilius.

“Nissan” nenori kartoti Meksikoje padarytos klaidos, kuomet “Infiniti” automobiliai buvo parduodami ir aptarnaujami “Nissan” atstovybėse. Už pasaulinę rinkodarą atsakingas “Nissan” viceprezidentas Steve,as Wilhite,as pripažino, kad dėl to “Infiniti” įvaizdis Meksikoje gana smarkiai nukentėjo. Pasak šio vadovo, naujose rinkose “Infiniti” turi būti pristatyta kaip pirmarūšė prestižinė markė, todėl reikia investuoti į atstovybių tinklo kūrimą ir pardavėjų bei technikų apmokymus. Anot S.Wilhite,o, “Infiniti” pirkėjams turėtų būti rodomas išskirtinis dėmesys.

“Infiniti” debiutas Europoje yra dalis “Nissan” vadovo Carloso Ghosno plano, kuriuo siekiama šią markę pateikti visoms pasaulio rinkoms. S.Wilhite,as sutiko, jog konkuruoti Senojo žemyno rinkoje “Infiniti” bus tikrai nelengva. “Toyota” priklausanti prestižinė “Lexus” markė iki šiol dar niekaip nepajėgia tapti lygiaverte BMW, “Mercedes-Benz” bei “Audi” varžove Europoje.

“Infiniti FX45″

JAV rinkoje “Infiniti” debiutavo 1989 m., šios markės automobiliais taip pat prekiaujama Pietų Korėjoje, Meksikoje, Taivane bei Artimuosiuose Rytuose. S.Wilhite,as sutiko, kad pastarosiose rinkose gamintojas suklydo “Infiniti” markę pateikdamas tarsi pusiau prestižinę. Norėdamas išvengti tokių klaidų “Nissan” ketina kruopščiai pasiruošti “Infiniti” debiutui naujose rinkose.

Rusijoje “Infiniti” markė debiutuos jau kitų metų spalio mėnesį. Už produktų planavimą atsakingas “Nissan” viceprezidentas Carlosas Tavaresas tikino, kad šioje šalyje gamintojas tikisi realizuoti daug “Infiniti” automobilių. Pasak jo, jau dabar Maskvos centre galima išvysti nemažai neoficialiai importuotų “Infiniti FX35/45″ visureigių. C.Tavaresas leido suprasti, kad Vakarų Europoje ir Japonijoje “Infiniti” markė pasirodys iki 2011 m. balandžio. Anot jo, debiutas šiose rinkose bus numatytas kitame “Nissan” trejų metų plane. Dabartinis “Nissan” trejų metų planas baigiasi 2008 m. kovą. Kinijoje “Infiniti” automobiliai turėtų pasirodyti 2007 m. liepą, o Ukrainoje – iki 2007 m. pabaigos.

Iki pasirodymo Europoje bei Japonijoje “Infiniti” ketina atnaujinti savo modelių gamą ir kaip galima labiau diferencijuoti “Nissan” ir “Infiniti” automobilius.

Gruodis 23, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Analize"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: