
Autoverslas
- Ką dyzelių nuosmukis Europoje reiškia Lietuvai
- Alternatyvių degalų dalis naujų automobilių rinkoje jau viršijo 6%
- X klasės „Mercedes-Benz“ taikosi į turtingus keturračių mėgėjus ir buriuotojus
- „Daimler“ pasiruošęs paneigti kaltinimus dėl sukčiavimo su emisijomis
- Tikimasi, kad „E-Pace“ taps populiariausiu „Jaguar“ modeliu
- Pigaus automobilio projektas – „Volkswagen“ decentralizacijos išbandymas
- Kiek elektromobiliai yra švaresni už įprastinius priklauso nuo to, kur jūs esate
- PSA, „Renault“ ir „Suzuki“ domisi galimybe investuoti į „Proton“
- Kodėl „Tesla“ yra nepanaši į nė vieną kitą automobilių gamintoją
- „Kodiaq“ visureigis atveria naujas galimybes „Škoda“ markei
- Archyvas
Paieška
Rekordinė Lietuvos sunkvežimių rinka balandžio mėn.
„AutoTyrimų“ duomenimis, 2006 m. balandžio mėnesį Lietuvos sunkvežimių rinka pasiekė mėnesinį rekordą – šalyje buvo įregistruota net 724 sunkvežimiai, kurių bendroji masė viršija 3,5 t. Tai yra 406% daugiau nei 2005 m. balandį (143 vnt.).
Kovą svorio kategorijoje nuo 3,5 t iki 6 t įregistruota 11 sunkvežimių, svorio kategorijoje nuo 6 t iki 16 t – 20 sunkvežimių, o svorio kategorijoje virš16 t – net 693 sunkvežimiai.
Praeitą mėnesį tarp markių pirmavo „Mercedes-Benz“ (192 vnt.), antroji vieta atiteko „Renault“ (180 vnt.), o trečiąją užėmė „Volvo“ (102 vnt.). Populiariausi sunkvežimių modeliai buvo „Mercedes-Benz Actros“ (184 vnt.), „Renault Magnum“ ir „Volvo FH“ (po 89 vnt.) bei „Renault Premium“ (87 vnt.).
Š ių metų sausio-balandžio laikotarpiu Lietuvoje išviso įregistruoti jau 1„˜121 sunkvežimis (+111%).
Balandį Latvijoje įregistruoti 279, o Estijoje – 192 sunkvežimiai.
„AutoTyrimų“ duomenimis, 2006 m. balandžio mėnesį Lietuvoje buvo įregistruoti tik 9 autobusai, tai yra net 53% mažiau nei praeitų metų balandį (19 vnt.).
Balandį Lietuvos autobusų rinkoje pirmavo „Isuzu Turquoise“ (3 vnt.) bei „Mercedes-Benz Sprinter“ ir MAZ 2561 (po 2 vnt.) autobusai.
Š ias metais per pirmus keturis mėn. Lietuvoje išviso įregistruota vos 29 autobusai (-70%).
Balandį Latvijoje įregistruota 18, o Estijoje – 11 autobusų.
Gegužė 30, 2006 Įrašas priklauso rubrikai "Rinkos"
Parašykite komentarą