Wolfgangas Bernhardas greičiausiai sugrįšį Chrysler grupę

Neaiški „Volkswagen“ markės grupės vadovo Wolfgango Bernhardo ateitis trukdo Martinui Winterkornui užbaigti didžiausio Europos automobilių gamintojo vadovybės reformą. Š altinių teigimu, W.Bernhardas yra įsiutęs dėl stebėtojų tarybos pirmininko Ferdinando Piecho organizuoto dabartinio „Volkswagen“ grupės vadovo Berndo Pischetsriederio nušalinimo. Sausio 1 d. B.Pischetsriederį, kuris yra artimas W.Bernhardo bendražygis, pakeis „Audi“ markės grupės šefas M.Winterkornas. Š iuo metu W.Bernhardas su gamintojo vadovybe derasi dėl nemažos išeitinės kompensacijos, o taip pat draudimo dvejus metus dirbti konkuruojančiose bendrovėse panaikinimo.

Anonimu panorėjęs likti „Volkswagen“ atstovas tikina, kad W.Bernhardas gamintojui gali būti labai pavojingas net iki 2012 m, nes jis yra puikiai susipažinęs su naujų produktų ir gamybos strategijomis. Be to, W.Bernhardas vadovauja šiuo metu vykstančioms „Volkswagen“ pertvarkos programoms. Bendrovė siekia kuo greičiau priimti sprendimą dėl W.Bernhardo ateities, nes priešingu atveju vadovybės reforma įstrigs neribotam laikui.

W.Bernhardas

„Volkswagen“ grupės gamybos skyriaus vadovu M.Winterkornas ketina paskirti „Audi“ gamybos vadovą Jochemą Heizmanną, o J.Heizmanno postas turėtų atitekti „Audi“ Neckarsulmo (Vokietija) gamyklos šefui Juergenui Lunemannui. Naujuoju „Volkswagen“ plėtros skyriaus bosu turėtų tapti „Audi“ technologijų padalinio vadovas Ulrichas Hackenbergas, o pastarojo vietą užims už naujų „Audi“ modelių kūrimą atsakingas Michaelis Dickas.

Pastaruoju metu vis dažniau pasigirsta kalbos, kad W.Bernhardas sugrįšį savo ankstesniąją darbovietę – „DaimlerChrysler“. Tiesa, dėl Vokietijos darbininkų tarybos pasipriešinimo jam veikiausiai nepavyks tapti „Mercedes“ grupės vadovu, tačiau jis yra labai laukiamas „Chrysler“ grupėje. „DaimlerChrysler“ bosas Dieteris Zetsche svarsto galimybę W.Bernhardui pasiūlyti „Chrysler“ grupės vadovo pareigas, nes dabartinis „Chrysler“ šefas Tomas LaSorda nepateisina vilčių – grupė patiria didelių nuostolių.

Gruodis 21, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: