„Volkswagen Up“ debiutuos tik 2011 m. antroje pusėje

Dėl konkurencijos tarp „Volkswagen“ grupės markių mažojo „Up“ modelio debiutas įvyks keliais mėnesiais vėliau nei planuota. Bendrovės vadovas Martinas Winterkornas tikėjosi „Up“ pristatyti 2011 m. pavasarį, tačiau „Volkswagen“ gamybos šefas Jochemas Heizmannas žurnalui „Automobilwoche“ teigė, kad „Up“ gamyba prasidės ne anksčiau kaip 2011 m. kovą.

J.Heizmannas mano, kad serijinė „Volkswagen“ ir „Š koda“ mažųjų automobilių gamyba turėtų prasidėti antroje 2011 m. pusėje. Nors vadovas nekomentavo, kodėl „Up“ pasirodys vėliau, nei žadėjo M.Winterkornas, tačiau pastebėjo, kad dėl smulkmeniško pavyduliavimo tarp įvairių departamentų ir markių buvo sugaišta daug laiko. Tuo tarpu verslo ekspertai pastebi, kad pagrindinė „Up“ vėlavimo priežastis yra sunkiai suderinami skirtingų grupės markių interesai dėl automobilio turinio ir kainos.

“Volkswagen Up” koncepcinis modelis

Praeitų metų kovą vykusiame „Volkswagen“ grupės akcininkų susirinkime M.Winterkornas teigė, kad per metus visame pasaulyje planuojama parduoti bent pusę milijono „Up“ modelio variantų. Kol kas „Up“ vardu vadinama visa „Volkswagen“ mažų automobilių serija, kurią pats gamintojas vadina „Nauja mažųjų šeimyna“ (New Small Family). „Up“ gamą sudarys trejų durų hečbekas, kuris turės ir elektrinę versiją, sedanas bei vienatūris.

„Up“ debiuto vėlavimas apsunkins „Volkswagen“ padėtį, nes dabar vis daugiau pirkėjų renkasi mažus ir ekonomiškus automobilius. Pats M.Winterkornas Frankfurto automobilių parodoje pabrėžė, kad žmonės ieško taupių ir ekologiškų transporto priemonių ir mažiau dėmesio skiria jų galingumui ar cilindrų skaičiui.

Gruodis 14, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: