„Volkswagen“ tikisi pranokti varžovus ir 2009 m. II pusmetį

„Volkswagen“ stebėtojų tarybos narys ir vienas iš„IG Metall“ profsąjungos vadovų Hartmutas Meine mano, kad pirmąjį šių metų pusmetį savo varžovus aplenkęs „Volkswagen“ pranašumą išsaugos ir antroje metų pusėje. Interviu laikraščiui „VDI Nachrichten“ jis teigė tikįs, kad dėl vyriausybės vykdomos naujų automobilių pirkimo skatinimo programos užsakymų bumas tęsis ir antrąjį pusmetį. H.Meine tikisi, kad kitąmet Vakarų Europos rinka stabilizuosis, nes naujų automobilių pirkimo skatinimo programas pradėjo vykdyti ir kitos šalys.

Vokietijos vyriausybei pradėjus skatinti senesnių nei 9 metų automobilių keitimą naujomis transporto priemonėmis „Volkswagen“ paklausa smarkiai išaugo, ši bendrovė netgi atėmė dalį rinkos išprestižinių automobilių gamintojų BMW ir „Daimler“.

Hartmutas Meine

H.Meine taip pat pastebėjo, kad po vasaros pertraukos Hanoverio komercinių automobilių gamykla vėl dirbs pilną darbo dieną. „Volkswagen“ skelbia, kad dabar mažiau nei tūkstantis Vokietijos darbininkų dirba sutrumpintą darbo dieną, o H.Meine tvirtina, kad čia padėtis daug geresnė nei pas kitus Vokietijos gamintojus. Darbo laiko trumpinimo gamintojai turėjo griebtis dėl ekonomikos nuosmukio smarkiai sumažėjus paklausai.

H.Meine taip pat patikino, jog pasirašant kitą kolektyvinę darbo sutartį jis sieks, kad darbininkų atlyginimai išaugtų bent 4,2%.

Rugpjūtis 25, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: