Volkswagen siekia išsaugoti W.Bernhardą

Netikėtai atsistatydinus „Volkswagen“ grupės vadovui Berndui Pischetsriederiui pasklido gandai, kad netrukus apie savo pasitraukimą gali paskelbti ir artimas jo bendražygis „Volkswagen“ markės grupės vadovas Wofgangas Bernhardas. Vis dėlto vienas „Volkswagen“ stebėtojų tarybos narys žurnalui „Automobilwoche“ tvirtino, jog bendrovė sieks išsaugoti W.Bernhardą.

Iki 2004 m. W.Bernhardas vadovavo „Chrysler“ grupės gamybos skyriui, tačiau buvo netikėtai atleistas, teigiama kad dėl arogantiškos laikysenos, priešpat žadėtą paskyrimą į „Mercedes“ grupės vadovo postą. Š iuo metu W.Bernhardas vadovauja Volkswagen“ markės grupei, kurią sudaro „Volkswagen“, „Š koda“, „Bentley“ ir „Bugatti“ markės. Be to, jis vadovauja „Volkswagen“ restruktūrizavimo programoms.

W.Bernhardas

Kitų metų sausio 1 d. B.Pischetsriederį pakeis dabartinis „Audi“ markės grupės šefas Martinas Winterkornas, kurio santykiai su W.Bernhardu yra itin šalti. Kalbama, kad tapęs visos „Volkswagen“ grupės vadovu M.Winterkornas panorės perimti tiesioginę ir „Volkswagen“ markės grupės kontrolę, tad W.Bernhardui ieškoma kito svarbaus posto.

Lapkritis 28, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: