„Volkswagen“ pristato naują didesnį ir ekologiškesnį „Sharan“ vienatūrį

Pirmosios kartos „Sharan“ buvo gaminamas net 15 metų, tad „Volkswagen“ tikisi, jog šiemet rinkoje pasirodysiantis naujas modelis leis sutvirtinti pozicijas ir netgi pristabdys didelių vienatūrių segmento nuosmukį. Gamintojas žada, kad „Sharan“ bus ekonomiškiausias savo klasės automobilis: versija su 2,0 ltr. (103 kW) dyzeliniu agregatu 100 km kelio sunaudos 5,5 ltr. degalų, o CO2 emisija sudarys 143 g/km. Be to, „Volkswagen“ pavyko 5% pagerinti „Sharan“ aerodinamiką ir dabar šio vienatūrio pasipriešinimo koeficientas siekia 0,299. Taip pat žadama, kad dauguma variklių standartiškai bus komplektuojami su „stop-start“ ir stabdymo metu išsiskiriančios energijos regeneravimo sistemomis.

“Volkswagen Sharan”

„Volkswagen“ vidutinio dydžio automobilių skyriaus vadovas Heike Stibbe viliasi, kad naujos technologijos ir praktiškas interjeras „Sharan“ leis padidinti pirkėjų susidomėjimą dideliais vienatūriais. Naujoji „Sharan“ sėdynių sistema leidžia pagal poreikį nulenkti ir į grindis įleisti atskiras antrosios eilės sėdynes. Anot gamintojo, tai bus vienintelis didelis vienatūris, kurį galima užsakyti su keturių varomų ratų sistema. Naujojo modelio ilgis siekia 485 cm, tad jis net 22 cm ilgesnis už savo pirmtaką, tačiau automobilio svoris sumažėjo 30 kg.

Pirmosios kartos „Sharan“ kartu su giminingais „Seat Alhambra“ ir „Ford Galaxy“ modeliais nuo 1995 m. buvo gaminami netoli Lisabonos esančioje Setubalo gamykloje, tačiau „Ford Motor“ nusprendė nutraukti šį bendradarbiavimą ir nuo 2005 m. antrosios kartos „Galaxy“ gaminamas Belgijoje.

“Volkswagen Sharan”

Naujojo vienatūrio platformoje panaudoti „Tiguan“ ir „Passat“ modelių komponentai. Vokietijos rinkoje šis modelis pasirodys rugpjūčio pabaigoje, o vėliau debiutuos kitose Europos šalyse, Kinijoje ir Japonijoje. Tuo tarpu JAV pirkėjai „Sharan“ įsigyti negalės, nes gamintojas nusprendė, kad šiai rinkai jis yra per mažas – čia „Volkswagen“ siūlo „Chrysler Town & Country“ pagrindu gaminamą „Routan“ vienatūrį.

Liepa 20, 2010   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: