Toyota puoselėja ambicingus planus su būsimu Logan konkurentu

„Toyota Motor“ prezidentas Katsuaki Watanabe teigė, kad, kitaip nei buvo manoma anksčiau, kuklus „Toyota“ modelis gali būti pasiūlytas ne tik besivystančių šalių rinkoms. Ženevos automobilių pardoje K.Watanabe tikino, kad nebrangaus automobilio kūrimo procesas jau prasidėjo. Anot prezidento, šis automobilis bus skirtas pirkėjams, ieškantiems kuo pigesnės transporto priemonės.

Pasak K.Watanabe, netrukus jau bus pradėtas kurti šio kuklaus modelio prototipas. Automobiliui įgavus konkretesnę formą bendrovė nuspręs, kurioms rinkoms jį būtų galima pasiūlyti. Vadovas neatmetė galimybės, kad šį modelį „Toyota“ gali pateikti JAV arba Europoje. Jo teigimu, išpradžių buvo orientuojamasi į besivystančių rinkų – Brazilijos, Rusijos, Indijos ir Kinijos – poreikius, tačiau bendrovė neketina apsiriboti tik šiomis šalimis.

„Dacia Logan“

„Renault“ padalinio „Dacia“ gaminamo kuklaus „Logan“ modelio sėkmė nustebino daug rinkos specialistų. Š is modelis kainuoja nuo 5-6 tūkst. eurų (17-21 tūkst. Lt), o jo pardavimai pernai siekė 248 tūkst. vnt. Iki 2009 m. gamintojas planuoja pasiekti net 900-1,000 tūkst. vnt. gamybos apimtis. Suvilioti „Logan“ sėkmės kuklius modelius pradėjo planuoti „Volkswagen“, „General Motors“, „Fiat“ ir „Toyota“.

K.Watanabe sakė dar nežinąs, kiek kainuos naujas kuklus modelis, tačiau teigė, kad jo kaina tikrai nepriklausys nuo „Logan“. Pasak vadovo, kainą lems apdailos lygis. Spaudoje pasirodė pranešimų, kad šis „Toyota“ gaminys galėtų kainuoti iki 800 tūkst. jenų (18 tūkst. Lt).

Kovas 16, 2007   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: