„Toyota Motor“ vadovai pirks automobilius, kad pagerintų įmonės rezultatus?

„Toyota Motor“ pranešė, kad siekdami pagerinti kovo 31 d. pasibaigsiančių finansinių metų rezultatus 2,2 tūkst. jos vadovų ketina įsigyti „Toyota“ automobilius. Manoma, kad didžiausias pasaulio automobilių gamintojas dėl rinkos nuosmukio šiais finansiniais metais po labai ilgos pertraukos patirs nuostolių. Pastaruoju metu „Toyota Motor“ pajamos yra maždaug 18% mažesnės nei atitinkamu laikotarpiu priešmetus.

“Toyota iQ”

„Toyota Motor“ atstovas spaudai Keisuke Kirimoto tikina, kad sprendimą vadovams įsigyti automobilius priėmė ne bendrovė, o jie patys neformalaus susitikimo metu sukūrė šią savanorišką paramos programą. Siekdamas mažinti kaštus „Toyota Motor“ uždraudė viršvalandinį darbą savo surinkimo gamyklose, o 35 tūkst. darbininkų Japonijoje vasario ir kovo mėnesiais porai dienų išleidžiami dalinai apmokamų atostogų. Tai pirmasis kartas, kuomet ši pelningiausia ir dėl konservatyvaus valdymo stiliaus pagarsėjusi Japonijos bendrovė išleidžia darbininkus atostogų siekdama mažinti darbo užmokesčio sąnaudas.

“Toyota Avensis”

Japonijos automobilių gamintojų darbuotojai yra skatinami rinktis savo darbdavio produkciją ir taip įrodyti lojalumą, tačiau suderinti veiksmai siekiant pagerinti įmonės veiklos rezultatus yra labai retas atvejis. Prieškelis dešimtmečius panašiai elgėsi „Yamachi Securities“ darbuotojai, kurie siekdami padidinti bendrovės akcijų kainą pradėjo jas pirkti už savo asmenines lėšas.

Kovas 16, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: