Su naujosios „Astra“ pristatymu „Opel“ pradeda ir naujo įvaizdžio formavimą

Frankfurto automobilių parodoje „Opel“ pristatydamas naujos kartos kompaktinį hečbeką „Astra“ pradėjo ir naujo įvaizdžio formavimą. Iki šiol naudotą gamintojo reklaminį šūkį „Atrask „Opel“ (Discover Opel) pakeitė naujas devizas – „Mes gyvename automobiliais“ (Wir Leben Autos), kuris visose rinkose bus naudojamas būtent vokiečių kalba taip siekiant pabrėžti šio gamintojo kilmę. Teigiama, kad naująjį devizą įkvėpė Vokietijos darbininkai, pradėję vilkėti marškinėlius su užrašu „Mes esame „Opel“.

Pasibaigus penkis mėnesius trukusioms diskusijoms ir deryboms dėl „Opel“ pardavimo, Vokietijos gamintojas liko „General Motors“ glėbyje, nes JAV bendrovė atsižvelgė į šio padalinio svarbą savo ateities planams. Už „Opel“ atsakingas „General Motors“ Europos padalinio viceprezidentas Alainas Visseris mano, kad be tokios didelės bendrovės kaip „General Motors“ sinerginio efekto „Opel“ negalėtų egzistuoti, tačiau šiai markei reikėtų ir kiek daugiau nepriklausomybės.

“Opel Astra”

Š eštosios kartos „Astra“ yra labai svarbi „Opel“ rezultatams, nes šis modelis sudaro daugiau nei trečdalį „Opel“/„Vauxhall“ pardavimų. A.Visseris pastebėjo, kad ir šių metų pardavimų apimtis lems įsibėgėjanti „Astra“ gamyba. Jis tikisi, kad iki Naujųjų metų pavyks realizuoti 25 tūkst. naujos kartos „Astra“ automobilių.

Lapkritis 23, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • Dovile

    Labai daili masina. Idomu, kokia kaina bus..

  • Apinun

    Man labai patinka, kaip jie minmtaio laid? sugalvojo kišti ? ausini? lizd?, o ne ? papildom? skyl?. Iš pradži? dar ieškojau nuotrauk?, kur b?t? Shuffle pavaizduotas iš apa?ios, bet galiausiai radau pati laid? atskirai pirkti Apple Store iš 3.5mm ? USB. Ir dar smag?s ilgiai 45mm ir 1000mm. Pirmojo nelabai laidu pavadin?iau :)

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: