Septintos kartos „Volkswagen Golf“ debiutuos 2012 m.

Dar nespėjo „Volkswagen“ pradėti prekybos šeštos kartos „Golf“ modeliu, o jau pasirodė šiek tiek informacijos apie septintos kartos Europoje geriausiai perkamą modelį. Remiantis turima informacija, septintos kartos „Golf“ debiutuos 2012 m. ir remsis visiškai nauja architektūra bei turės modernius variklius, kurie leis ženkliai sumažinti visos modelio linijos CO2 emisijas.

Ir šeštos kartos „Golf“ turės ekologišką versiją, vadinama „BlueMotion“, kurios CO2 emisijos sieks vos 99 g/km, palyginti su dabartiniu „BlueMotion“, kurio šis rodiklis yra 119 g/km. Tačiau kai kurie kiti varikliai nebus tokie draugiški aplinkai, nes jų emisijos sieks 166 g/km.

Pagrindinis būdas, kuriuo bus siekiama sumažinti aplinkos taršą visoje septintos kartos modelio linijoje, yra variklių ekonomiškumo didinimas. Kitas būdas –automobilio svorio mažinimas.

VI kartos “Volkswagen Golf”

Pirmas žingsnis lengvinant automobilį – nedidinti naujos kartos modelio matmenų, teigia „Volkswagen“ grupės dizaino direktorius Walteris de, Silva, paprašytas pateikti šiek tiek detalių apie septintos kartos „Golf“.

Dabar debiutuojantis šeštos kartos „Golf“ yra 0,5 cm trumpesnis, bet 2 cm platesnis už penktos kartos modelį.

De, Silva neigė gandus, kad septintos kartos „Golf“ debiutuos 2012 m., bet patvirtino, kad jis ir jo komanda jau kuria šį modelį. Jo teigimu, „Golf“ yra svarbiausias „Volkswagen“ markės modelis, todėl darbas niekada nesustoja.

Spalis 24, 2008   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: