PSA nurodė savo tiekėjams gaminti geresnius komponentus

PSA parengė planą kaip per trejus metus pagerinti ištiekėjų gaunamų komponentų kokybę. PSA pirkimų skyriaus vadovo Jeano-Philippe,o Collino teigimu, gamintojas yra nepatenkintas gaunamų komponentų kokybe, nes tai pareikalauja didelių papildomų išlaidų.

Pagal naująjį planą nekokybiškų komponentų skaičius kas pusmetį turi būti sumažintas 25%. Tokiu atveju iki 2007 m. pabaigos detalių su defektais turėtų sumažėti net 82%. PSA jau suplanavo 30 ilgalaikių ir trumpalaikių priemonių, siekiant pagerinti iš700 tiekėjų gaunamų detalių kokybę.

Pastaruoju metu automobilių gamintojai vis daugiau komponentų perka ištiekėjų ir dabar pirkimo mastai jau pasiekė apie 70% automobilio gamybos kaštų. PSA per metus automobilių komponentams išleidžia 22 mlrd. eurų (76 mlrd. Lt), o kiti pirkimai sudaro dar 7 mlrd. eurų (24 mlrd. Lt). PSA pardavimai 2003 m. siekė 54,2 mlrd. eurų (187 mlrd. Lt).

“Peugeot 1007″

Dėl gerų ryšių su tiekėjais ir noro jiems atsidėkoti už pastangas mažinant kaštus, PSA susilaukė puikaus tiekėjų įvertinimo “SupplierBusiness.com“ atliktoje apklausoje. Tuo tarpu „General Motors“ ir „Ford“ tokio pobūdžio apklausose buvo smarkiai kritikuojamos.

Nuo 2003 m. pradžios iki 2006 m. pabaigos PSA planuoja pristatyti 26 naujus modelius. Į šį skaičių neįeina atnaujinti automobiliai. Modelių gausėjimas didina ir nekokybiškų komponentų tikimybę, nes padidėja skirtingų detalių skaičius.

J.Ph.Collinas anksčiau koordinavo Prancūzijos elektronikos milžino „Thomson“ pirkimus, o prieštai dirbo „Valeo“.

Sausis 5, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: