„Opel“ tikisi, kad kabrioletas „Cascada“ konkuruos ir su prestižiniais modeliais

„Opel“ neseniai pristatė kabrioletą minkštu stogu „Cascada“, kuris Europos rinkoje debiutuos 2013 m. pradžioje ir pakeis „Astra TwinTop“ modelį. „Opel“ valdybos pirmininkas Thomas Sedranas teigia, kad „Cascada“ užbaigia šios markės debiutų bangą, kurios metu rinkai buvo pristatyti elektromobilis „Ampera“, mažas visureigis „Mokka“ bei mažiausias „Opel“ modelių šeimos narys „Adam“. T.Sedranas pabrėžia, kad vidutinio dydžio kabrioletų klasėje dominuoja brangūs prestižinių markių automobiliai, tuo tarpu „Cascada“ pirkėjams pasiūlys visas tokiems kabrioletams būdingas savybes už prieinamą kainą.

“Opel Cascada”

„Opel“ akcentuoja šio modelio ilgį: anot jų, būdamas didesnis už „Audi A5“ kabrioletą, „Cascada“ pasižymi geresniu kainos ir vertės santykiu nei prestižiniai modeliai. „Cascada“ ilgis sudaro 469,7 cm, o plotis – 184,0 cm, tad šis modelis ilgesnis ir platesnis už „Astra“ sedaną bei jo amerikietiškąjį „giminaitį“ „Buick Verano“.

“Opel Cascada”

Kitaip nei „Astra TwinTop“, „Cascada“ turi ne metalinį, o medžiaginį stogą, kurį galima nuleisti per 17 sekundžių automobiliui stovint arba važiuojant ne didesniu kaip 50 km/val. greičiu. Pakėlus stogą bagažinėje telpa 350 ltr. krovinių, tačiau stogą nuleidus ji sumažėja iki 280 ltr. „Opel“ teigimu, naujojo kabrioleto kėbulo standumas bus gerokai didesnis nei „Astra TwinTop“. Automobilis bus komplektuojamas su 1,4 ltr. (138 AG) bei 1,6 ltr. (168 AG) benzininiais ir 2,0 ltr. (165 AG) dyzeliniu varikliais.

Šio modelio kainos dar nėra paskelbtos, tačiau gamintojas teigia, kad „Cascada“ bus brangesnis už „Astra TwinTop“.

Spalis 24, 2012   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: