Naujos kartos „Volvo S60“: daugiau stiliaus, ekonomiškumo ir saugumo

Kitąmet debiutuosiantis naujos kartos „Volvo S60“ turėtų būti gerokai saugesnis, ekonomiškesnis ir dailesnis už dabartinį modelį, kuris pasirodė dar 2000 m. ir šiuo metu yra pats seniausias modelis „Volvo“ gamoje. Detroito automobilių parodoje pristatytas S60 koncepcinis modelis pasižymi gerokai išraiškingesne išvaizda. Be to, šis automobilis bus komplektuojamas su nauja pėsčiųjų apsaugos sistema, kuri atpažins į kelią priešautomobilį išėjusį žmogų ir įspės vairuotoją, o šiam nereaguojant, pati ims stabdyti automobilį.

“Volvo S60″ koncepcinis modelis

Kaip ir neseniai debiutavęs XC60, S60 taip pat turės sistemą, saugančią nuo atsitrenkimo į priekyje važiuojančio automobilio galą. Verta pastebėti, kad naujoji saugumo sistema galės išnaudoti visas stabdžių galimybes, o ne tik dalį jų, kaip įprasta kitose dabar diegiamose sistemose.

Skelbiama, kad S60 bus komplektuojamas su 1,6 ltr. turbininiu tiesioginio įpurškimo varikliu, išvystančiu 180 AG. Š io agregato vidutinės degalų sąnaudos turėtų neviršyti 5 ltr./100 km, o CO2 emisija sudaryti tik 119 g/km. Į S60 bus diegiama „stop-start“ sistema bei montuojamos įvairios aerodinaminės priemonės, pavyzdžiui, plokščia dugno danga bei vėją nukreipiančios priekinės grotelės.

“Volvo S60″ koncepcinis modelis

S60 buvo kuriamas „Ford Motor“ vidutinių automobilių platformos pagrindu, kaip ir S80, V70, XC70, XC60, o taip pat „Ford S-Max“, „Galaxy“ ir „Mondeo“.

Vasaris 18, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • Olaf

    Friend you can’t show two labels in the bosplgot service but in hosted blog it may be we can use.And the blog you supplied me who has created two labels has created them in link list manually.He has created categories A-PC to Z-PC and A-PSP to Z-PSPAdded manually links to of all categories in sidebar in link list widget.And whenever he writes posts and gives any f categories it will be shown automatically in the labels, I hope you understand what i explained.And about you, you are using complete words as categories . You just create 2 link lists and add category links of online games in one and download games in second. whever you creaet any new category for blog posts add that category in one of thse link list.

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: