Naujasis „Volvo S60“ taikosi į 3 serijos BMW

Visai neseniai „Volvo“ paviešino naujos kartos sedano S60 nuotraukas. Š vedijos gamintojas tvirtina, kad tai bus sportiškiausias ir dinamiškiausias kada nors gamintas „Volvo“ modelis. Gamybai parengtas S60 yra labai panašus į 2009 m. sausį Detroito parodoje pristatytą koncepcinį modelį ir pasižymi tokiu pat siluetu bei sportišku stotu. Serijinės gamybos modelio priekinė dalis taip pat labai panaši į koncepcinio automobilio.

“Volvo S60″

„Volvo S60“ oficialiai bus pristatytas 2010 m. kovą vyksiančioje Ženevos automobilių parodoje. Nuo vasaros šis modelis bus gaminamas Belgijos mieste Gente esančioje gamykloje. Naujasis S60 turėtų varžytis su 3 serijos BMW bei „Audi A4“. Manoma, kad S60 dydis taps artimesnis 3 serijos BMW, nes ankstesnis modelis pateko į tarpą tarp kompaktinių ir vidutinių automobilių segmentų.

Š vedijos gamintojas skelbia, kad S60 turės naują pėsčiųjų aptikimo sistemą, kuri, užfiksavusi automobilio trajektorijoje atsidūrusį žmogų ir vairuotojui laiku nesureagavus, pati aktyvuos stabdžius. „Volvo“ vadovas Stephenas Odellis mano, kad šio segmento automobilių pirkėjai ieško emocinio patrauklumo, sportiško dizaino ir dinamiškų valdymo savybių. Jis tvirtina, kad S60 turi visas šias savybes, ir yra tikras, jog šis modelis taps vienu populiariausių savo klasėje.

“Volvo S60″

Š iuo metu „Ford Motor“ ieško „Volvo“ pirkėjo. JAV gamintojas daugiausiai palankumo rodo Kinijos bendrovei „Geely“.

Gruodis 31, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • Vairuotojas

    Atrodo kaip zuvis

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: