Naujasis „Rolls-Royce“ vadinsis „Ghost“

BMW grupei priklausantis Didžiosios Britanijos itin prabangių automobilių gamintojas „Rolls-Royce“ pranešė, kad šiemet debiutuosiantis modelis vadinsis „Ghost“. Tai bus mažiausias „Rolls-Royce“ modelis, kurio metinės gamybos apimtys turėtų perkopti tūkstančio automobilių ribą, o pirmuosius pirkėjus „Ghost“ turėtų pasiekti kitais metais. „Ghost“ vardu buvo žinomas nuo 1906 m. gamintas „Rolls-Royce 40/50“ modelis, kuriam vėliau prilipo „Silver Ghost“ pavadinimas.

“Rolls-Royce 200EX” koncepcinis modelis

Š anchajaus automobilių parodoje „Rolls-Royce“ vadovas Tomas Purvesas pastebėjo, kad „Ghost“ yra vienas išgerbiamiausių vardų visoje automobilių pramonėje, siejamas su nuotykiais ir techninėmis naujovėmis. T.Purvesas teigė, kad pirmieji „Ghost“ vardu žinomi automobiliai garsėjo dėl savo patikimumo, rafinuotumo bei savito stiliaus. Anot vadovo, dabar gamintojas turės dvi modelių šeimas: didesnių automobilių – „Phantom“ ir mažesnių – „Ghost“.

“Rolls-Royce 200EX” koncepcinis modelis

„Ghost“ yra sukurtas Ženevos automobilių parodoje pristatyto koncepcinio modelio 200EX pagrindu. Š is „Rolls-Royce“ „mažylis“ bus 540 cm ilgio, 195 cm pločio ir turės 330 cm ratų bazę. Automobilis bus komplektuojamas su 6,6 ltr. V-12 benzininiu agregatu ir „ZF Friedrichshafen“ tiekiama aštuonių laipsnių transmisija.

„Ghost“ gamyba Goodwoodo gamykloje Didžiojoje Britanijoje prasidės šiais metais, o modelis oficialiai debiutuos Frankfurto parodoje rugsėjo mėnesį. „Rolls-Royce“ tikisi, kad „Ghost“ modelis leis „Rolls-Royce“ metinius pardavimus padidinti nuo 1,200 iki 2,500 vnt. Manoma, kad jo kaina be mokesčių bus apie 200-250 tūkst. eurų (691-863 tūkst. Lt).

“Rolls-Royce Phantom Coupe”

Š ių metų pabaigoje „Rolls-Royce“ modelių gamoje bus jau penki automobiliai: „Ghost“, „Phantom“ įprastinis sedanas, „Phantom“ sedanas su prailginta baze bei „Phantom“ kupė ir kabrioletas („Drophead Coupe“).

Gegužė 29, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: