Naujasis „Kia Sorento“ taikosi į platesnį pirkėjų ratą

Frankfurto automobilių parodoje pristatytas naujos kartos „Kia Sorento“ visureigis turėtų pasižymėti geresnėmis valdymo savybėmis ir sulaukti didesnio pirkėjų susidomėjimo. Siekdamas padidinti „Sorento“ patrauklumą gamintojas atsisakė rėminės konstrukcijos ir pasirinko kėbulinę, tad dabar šio visureigio valdymo savybės turėtų būti artimesnės įprastiniams automobiliams.

“Kia Sorento”

„Kia“ Europos padalinio rinkodaros vadovas Panu Vainamo pastebi, kad kurdamas naująjį „Sorento“ gamintojas daugiau dėmesio skyrė važiavimo komfortui, tačiau nepamiršo ir pravažumo savybių. Anot vadovo, naujasis „Sorento“ turėtų būti visapusis ir gerokai patrauklesnis. Atsisakius rėminės konstrukcijos „Sorento“ svoris sumažėjo apie 215 kg, o tai leido sumažinti ir degalų sąnaudas.

“Kia Sorento”

Naujojo „Sorento“ ilgis siekia 469 cm, tad šis modelis „ūgtelėjo“ 10 cm. Dėl to jam galima užsakyti trečią sėdynių eilę ir keliauti septyniese. Automobilio išvaizda tapo dailesnė, o jo priekį papuošė naujo „Kia“ dizaino grotelės, jau montuojamos į „Soul“ ir atnaujintą „Cee,d“. „Sorento“ galima užsisakyti su 2,4 ltr. (174 AG) benzininiu varikliu ir nauju 2,2 ltr. (197 AG) dyzeliniu motoru. Lietuvos rinkoje siūlomas „Sorento“ komplektuojamas su modernia šešių laipsnių automatine greičių dėže, o jo kainos prasideda nuo 99,900 Lt – pernelyg aukšto lygio „Kia“.

„JATO Dynamics“ duomenimis, praeitais metais „Sorento“ pardavimai Europoje sumažėjo nuo 28,756 vnt. iki 16,817 vnt.

Lapkritis 17, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: