„Mini“ modeliai bus gaminami ir Vokietijoje?

Didžiosios Britanijos laikraštis „Independent on Sunday“ pranešė, kad BMW grupė svarsto galimybę naujos kartos „Mini“ gaminti ne tik Oxfordo gamykloje Britanijoje, bet ir Vokietijoje. BMW gamybos vadovas Frankas-Peteris Arndtas leidiniui teigė, kad, įvertinant stabilų „Mini“ augimą, ilgalaikiu laikotarpiu reikia susimąstyti apie naujas gamybos vietas. Anot vadovo, „Mini“ modeliai galėtų būti gaminami Vokietijoje.

Pasak laikraščio, BMW svarsto galimybę „Mini“ gaminti savo gamykloje Regensburge, kur dabar nuo konvejerio rieda 1 ir 3 klasių modeliai. BMW ketinimus plėsti „Mini“ gamybą Vokietijoje, o ne Didžiojoje Britanijoje lemia valiutų kursai ir mažesni kaštai, dėl kurių šis modelis galėtų tapti konkurencingesnis. Pasak leidinio, pasirodžius naujiems „Mini“ modeliams Oxfordo gamykla nepajėgs patenkinti paklausos.

Koncepciniai “Mini” roadsteris ir kupė

Frankfurto automobilių parodoje BMW pristatė koncepcinius „Mini“ kupė ir roadsterį. Manoma, kad šios versijos papildys „Mini“ gamą, kurią dabar sudaro hečbekas, universalas ir kabrioletas, o netrukus turėtų pasirodyti ir visureigis.

Lapkritis 23, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: