„Mercedes-Benz“ C klasės kupė nusitaikė į BMW 4 seriją

Rugsėjo mėnesį Frankfurto automobilių parodoje debiutuosiantis „Mercedes-Benz“ C klasės kupė ketina rimtai varžytis su BMW 4 serija ir „Audi A5“. Naujojo modelio kainas gamintojas turėtų paskelbti spalį, o prekyboje jis pasirodys gruodžio mėnesį. Kitų metų pavasarį C klasės kupė jau bus galima įsigyti ir JAV. „Mercedes-Benz“ tvirtina sieksianti, kad C klasės modelis nustatytų naują technologijų, dizaino ir vairavimo savybių standartą tarp vidutinio dydžio kupė automobilių.

“Mercedes-Benz” C klasės kupė

Gamintojas praneša, kad naujos kartos C klasės kupė yra erdvesnis, lengvesnis ir geriau valdomas už savo pirmtaką. Kupė salonas nedaug skirsis nuo pernai debiutavusio C klasės sedano, tačiau išorėje akį trauks glotniai žemėjanti stogo linija. Tiesa, „Automotive News“ kalbintas „Mercedes-Benz“ atstovas patvirtino, kad grožis reikalauja aukų – lyginant su sedanu, kupė turės mažesnę bagažinę ir mažiau vietos gale sėdintiems keleiviams.

“Mercedes-Benz” C klasės kupė

C klasės kupė pirkėjams iš pradžių bus siūlomi keturi benzininiai ir pora dyzelinių variklių. Benzininių jėgainių gamą sudarys 1,6 ltr. (115 kW) agregatas bei net trijų galingumų (135 kW, 155 kW ir 180 kW) 2,0 ltr. jėgainė. Dyzelių mėgėjams skirtas 2,1 ltr. motoras, turintis 125 kW ir 150 kW versijas. Naujas modelis yra 9,5 cm ilgesnis ir 4 cm platesnis už savo pirmtaką, o ratų bazė pailgėjo 8 cm. Gamintojo teigimu, dėl to vairuotojas ir priekinis keleivis jausis erdviau, taip pat bus daugiau vietos gale sėdinčiųjų keliams, alkūnėms ir galvoms.

Į C klasės kupė standartinę įrangą įtraukta automatinio stabdymo sistema, kuri įspėja vairuotoją apie gresiančią kliūtį, o šiam nesiimant reikiamų veiksmų, pati imasi stabdyti automobilį.

Rugpjūtis 31, 2015   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"