General Motors restruktūrizacijos pastangos yra vaisingos

„General Motors“ viceprezidentas Robertas Lutzas tikina, kad gamintojo restruktūrizacija pradeda duoti vaisių. Pasak jo, pagaliau pasirodė veiklos Š iaurės Amerikoje pertvarkos rezultatai. Vadovas tikisi, kad gamintojo pozicijas padės sustiprinti esami ir būsimi nauji modeliai. R.Lutzas, kuris yra ir produktų kūrimo skyriaus vadovas, tikina, kad restruktūrizacija leido pertvarkyti lėtą ir perdėm biurokratišką naujų modelių kūrimo procesą, tad dabar automobiliai kuriami tiesiog neįtikėtinai sparčiai.

R.Lutzas mano, kad „General Motors“ valdyba pritars naujos kartos „Chevrolet Camaro“ sportiško automobilio gamybai. Š is automobilis, kurio kūrėjus įkvėpė 1969 m. „Camaro“ modelis, turėtų kainuoti panašiai kaip ir „Ford Mustang“. Vadovas patikino, kad „General Motors“ dizaineriai dabar turi daugiau kūrybinės laisvės, todėl gali pasiūlyti tokius patrauklius modelius kaip gerų įvertinimų bei populiarumo susilaukęs „Pontiac Solstice“.

„Chevrolet Camaro“ koncepcinis modelis

R.Lutzas tvirtina, kad JAV gamintojas dabar turi aiškia ateities viziją, o per artimiausius trejus metus pasirodysiantys modeliai turėtų būti geriausi savo klasėse. Vadovas apgailestavo, kad tokio požiūrio gamintojui trūko paskutinius trisdešimt metų. R.Lutzas tikino, jog nauji „General Motors“ automobiliai galės pasigirti itin emocionalia išvaizda, nes tie, kurie į automobilį žiūri kaip į paprasčiausią prietaisą, veikiausiai vis tiek rinksis „Toyota“.

Birželis 5, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: