Ford Motor pertvarkos planas Way Forward turės jau trečią versiją

Naujasis „Ford Motor“ vadovas Alanas Mulally pranešė apie trečiąją pertvarkos plano „Way Forward“ versiją. Vadovas teigė, kad gamintojas ketina periodiškai peržvelgti ir atnaujinti šią pertvarkos programą. Trečiąjį šių metų ketvirtį „Ford Motor“ nuostoliai siekė 5,8 mlrd. dolerių (7,53 mlrd. Lt).

A.Mulally tvirtino, jog daugiausiai dėmesio ketinama skirti produktų plano ir gamybos našumo gerinimui. Vadovas pripažino, kad modelių gama yra gana inertiškas dalykas, bet pastebėjo, jog planuojant naujus gaminius reikia atsižvelgti į paklausos pokyčius. Tuo tarpu gamybos srityje reikia skirti daugiau dėmesio „Ford Motor“ automobilių kokybės gerinimui bei tose pačiose gamyklose gebėti gaminti daugiau skirtingų modelių.

A.Mulally (kairėje) ir B.Fordas

„Way Forward“ plano pokyčius A.Mulally apibūdino kaip būtiną nuolatinį tobulinimą. Anot jo, „Ford Motor“ vadovai ketina kas ketvirtį apžvelgti rezultatus ir aptarti naujas idėjas. „Ford“ bosas tikina sieksiąs, kad kiekvienas žinotų vykdomo plano būseną ir planuojamus patobulinimus.

Š iuo metu „Ford Motor“ įgyvendina antrąją „Way Forward“ versiją, kuria siekiama paspartinti etatų mažinimo ir nereikalingų gamyklų uždarymo procesą.

Lapkritis 27, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: