Dar šiemet „Volkswagen“ grupė įsigis „Suzuki Motor“ akcijų paketą?

Vokietijos žurnalas „Automobilwoche“ cituodamas neįvardintą „Suzuki Motor“ pareigūną pranešė, kad didžiausias Europos automobilių gamintojas „Volkswagen“ dar iki šių metų pabaigos ketina įsigyti Japonijos bendrovės akcijų paketą. „Suzuki Motor“ atstovas teigė, kad iššio sandorio naudos turėtų abu gamintojai: „Suzuki Motor“ gautų priėjimą prie „Volkswagen“ technologijų lobyno, tuo tarpu „Volkswagen“ galėtų sustiprinti savo pozicijas Indijoje ir pietryčių Azijoje.

Rugpjūčio mėnesį „Volkswagen“ grupės vadovas Martinas Winterkornas žurnalui „Manager Magazin“ pripažino, kad dėl mažų automobilių gamybos patirties „Suzuki Motor“ būtų patrauklus partneris. Š is leidinys skelbė, kad „Volkswagen“ domisi galimybe įsigyti 10% „Suzuki Motor“ akcijų arba suformuoti bendrą įmonę.

“Suzuki Alto”

Kita vertus, „Suzuki Motor“ šefas Osamu Suzuki pareiškė, jog jo bendrovė nevykdo tokio pobūdžio derybų su „Volkswagen“. Vadovas prisiminė posakį, kad be ugnies dūmų nebūna, tačiau pastebėjo, kad šiuo atveju dūmus be jokios ugnies pučia žiniasklaida.

Lapkritis 18, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: