„Chrysler“ atskleidė būsimųjų „Alfa Romeo“ modelių pavadinimus

Š iek tiek neįprasta, tačiau būsimų modelių pavadinimus paskelbė ne pati „Alfa Romeo“ ar ją valdanti „Fiat“ grupė, o naujasis Italijos gamintojo partneris „Chrysler LLC“. Siekiant gauti valstybės paramą JAV vyriausybei pateiktame restruktūrizacijos plane „Chrysler LLC“ nurodė du „Alfa Romeo“ modelius, kurie galėtų būti gaminami kitapus Atlanto: tai „Milano“ ir „Giulia“.

“Alfa Romeo Giulia” (1962-1978 m.)

„Milano“ turėtų pakeisti kompaktinį modelį 147. Europoje šis „Alfa Romeo“ automobilis veikiausiai pasirodys kitų metų pavasarį, o kol kas jis žinomas kaip projektas 940. Milano miesto pavadinimas buvo pasirinktas dėl to, kad čia 1910 m. įkurta „Alfa Romeo“ markė. Š iuo vardu buvo vadinamas devintajame dešimtmetyje į JAV eksportuotas „Alfa Romeo 75“ modelis.

„Giulia“ Europoje debiutuos 2011 m. pabaigoje ir pakeis vidutinės klasės modelį 159. „Giulia“ vardu buvo vadinamas septintajame dešimtmetyje gamintas sėkmingas sedanas ir kupė. Kūrimo stadijoje šis modelis žymimas kodiniu pavadinimu projektas 953.

“Alfa Romeo 75 Turbo” (1988-1991 m.)

Dar sausio mėnesį „Fiat“ paskelbė planus įsigyti 35% „Chrysler LLC“ akcijų. Už šį paketą Italijos gamintojas atsiskaitys ne pinigais, o technologijomis: savo platformomis bei moderniais varikliais. Be to, vėliau sumokėjęs 25-200 mln. dolerių (64-516 mln. Lt) „Fiat“ galėtų padidinti savo dalį iki 55%. Partnerystė su „Chrysler LLC“ „Fiat“ grupei suteiks priėjimą prie gamybos pajėgumų bei dilerių tinklo, leis greitai ir lengvai pateikti „Fiat“ bei „Alfa Romeo“ modelių JAV rinkai.

Balandis 15, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: