„Audi A7“ koncepcinis modelis buvo pristatytas Detroito automobilių parodoje

Detroito automobilių parodoje „Audi“ pristatė „Sportback“ koncepcinį modelį, kuris kitąmet gali virsti serijinės gamybos modeliu A7. Kaip ir „Mercedes-Benz CLS“ bei „Volkswagen Passat CC“, naujasis „Sportback“ pasižymi aptakiomis kėbulo linijomis bei žemėjančiu stogu, tad dažnai pavadinamas kupė, nors ištiesų yra penkerių durų hečbekas. 495 cm ilgio, 193 cm pločio ir 140 cm aukščio „Sportback“ savo dydžiu yra labai artimas netrukus pasirodysiančiam „Porsche Panamera“.

“Audi Sportback” koncepcinis modelis

Pažvelgus į „Sportback“ pirmiausiai pastebimos didelės trapecijos formos grotelės, kurios, kitaip nei įprastai, nebeturi skersinių linijų. IšA5 kupė koncepcinis modelis perėmė galinės dalies dizainą bei kėbulo išplatinimus ties lango linija – vadinamuosius „pečius“. Manoma, kad A7 būtų pozicionuojamas greta dabartinio „Audi“ flagmano A8, tad šiek tiek stebina tai, kad toks didelis ir ištaigingas modelis buvo kuriamas ne A6 ar A8, o A4 platformos pagrindu, kaip ir A5 kupė.

„Sportback“ interjere dominuoja oda, kuria apvilktos ne tik sėdynės, bet ir apsiūti šoniniai bei priekiniai paneliai, durelės ir netgi bagažinė, o centrinė konsolė ir prietaisų skydas papuošti ąžuolo apdaila. Nors modelis yra gana žemas, erdvumo pojūtį suteikia stiklinis stogas. Po „Sportback“ variklio gaubtu tūno 3,0 ltr. V-6 (225 AG) turbodyzelinis agregatas, atitinkantis ne tik visus dabartinius JAV ir Europos Sąjungos aplinkos taršos normatyvus, bet ir 2014 m. įsigaliosiantį „Euro 6“ standartą.

“Audi Sportback” koncepcinis modelis

„Sportback“ pakaba buvo perimta išA4, tad jis turi adaptyvius amortizatorius, leidžiančius vairuotojui parinkti norimą standumo lygį. Be to, automobilis komplektuojamas su keramikiniais stabdžiais bei elektromechaniniu vairo stiprintuvu, kuris taupo energiją bei leidžia naudotis automatinės parkavimo sistemos pagalba.

Pranešama, kad šių metų antroje pusėje turėtų pasirodyti ir A5 modelio penkių durų hečbeko versija „A5 Sportback“, o jau kitą mėnesį Ženevoje veikiausiai bus galima išvysti A5 kabrioletą su medžiaginiu stogu.

Vasaris 18, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Komentarai

  • justins

    Nezinau, man tai jau kazko pradejo atsibosti tas kopijavimas, kaip rpadejo kopijuoti tuo MB tai dabar visi, net ASTON MARTIn sukure rapid modeli. Visi apstulbe nuo vokisku kupe limuzinu, o jus pagalvokit, kad pries 20m.vazinejo tokie limuzinai kupe kaip Ford Scorpio ar Mazda9. Zodziu nieko naujo. Beabejones MB CLS atrode ispudingai, taciau kai tai tapo masiska tai visiskai netraukia

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: