Vokietijos automobilių gamintojai kuria naujų koncepcijų modelius

Paskelbusi, kad rengiasi pristatyti du naujus modelius, BMW dar labiau pakurstė įtampą tarp Vokietijos prestižinių automobilių gamintojų konkuruojant taip vadinamuose tarpiniuose segmentuose.

Viena išBMW naujienų bus visureigio ir kupė hibridas, konkuruosiantis su „Porsche Cayenne“. Š is modelis bus gaminamas Spartanburgo gamykloje JAV, kur šiuo metu gaminami roadsteris Z4 ir visureigis X5. Kol kas BMW šį modelį vadina „X-Sport“, tačiau gali būti, kad tikrasis jo vardas bus X6. Š altiniai teigia, kad automobilis pasižymės sportiška išvaizda ir bus panašus į kupė. Tiekėjų teigimu, per metus planuojama pagaminti 35 tūkst. „X-Sport“. Modelio gamyba JAV padės išvengti neigiamo dolerio smukimo poveikio.

Kitas modelis kol kas vadinamas „Raum Funktionales Konzept“ – erdvus ir funkcionalus koncepcinis modelis, kuris turėtų konkuruoti su R klasės „Mercedes-Benz“. BMW kol kas vengia vartoti terminą „vienatūris“. Bendrovės vadovas Helmutas Panke teigė, kad naujasis modelis bus gaminamas Vokietijoje. Anot šaltinių, automobilis remsis naujos 7 serijos modelio platformos pagrindu. Siekiant išvengti panašumo į vienatūrį, naujasis modelis turės nedidelę atsikišusią bagažinę.
Abu naujieji modeliai, kaip ir būsimasis „septintukas“, turėtų pasirodyti per artimiausius trejus metus.

Užmaskuotas “Audi Q7″

BMW pranešimas nė kiek nenustebino „Audi“ vadovo Martino Winterkorno. Anot jo, pirkėjai pageidauja erdvesnių, aukštesnių ir sportiškai atrodančių automobilių. M.Winterkornas pridūrė, kad be 2007 m. debiutuosiančio A4 pagrindu sukurto Q5 visureigio „Audi“ to paties A4 pagrindu galėtų gaminti ir tarpinį modelį. „Audi Q5“ konkuruos su „BMW X3“.

Pirmąjį savo visureigį Q7 „Audi“ pristatys rugsėjo mėnesį įvyksiančioje Frankfurto (Vokietija) parodoje. „Audi Q7“ naudojama ta pati platforma kaip ir „Volkswagen Touareg“ bei „Porsche Cayenne“, tačiau „Audi“ variantas bus septynvietis.

Gegužė 25, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Tendencijos"Komentarai

  • online

    suzinojau daug

Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: