„Autocity“ – pirmasis Italijos dileris, atstovaujantis keletui markių

Broliai Barchetti Italijoje atvertė naują automobilių mažmeninės prekybos istorijos puslapį. Š ie senos dilerių dinastijos atstovai atidarė pirmąjį automobilių saloną, kuriame prekiaujama kelių skirtingų markių transporto priemonėmis. „Autocity“ salonas yra įsikūręs apie 150 km į šiaurę nuo Veronos nutolusiame Alpių miestelyje Bolzano.

Š is salonas, kuriame prekiaujama net aštuonių skirtingų markių modeliais, turi ir aštuonis įėjimus, nes gamintojai reikalauja, kad konkuruojančių markių logotipai nebūtų kabinami greta. Vienas iš„Barchetti“ grupės savininkų, Andreas Barchetti, teigė, jog buvo be galo sunku įtikinti gamintojus, kad „Autocity“ yra puikus sumanymas, tačiau jis pasidžiaugė, jog galiausiai pavyko gauti visus reikalingus patvirtinimus.

„Autocity“ salonas

A.Barchetti tikino, kad viename pastate prekiaujant kelių skirtingų markių modeliais galima sutaupyti nemažai lėšų, nes apjungiamos administracinės ir įvairios pagalbinės funkcijos. „Autocity“ yra didžiausias „Barchetti“ grupės salonas. Š i šeima turi gilias automobilių prekybos tradicijas – pirmąjį saloną atidarė dar brolių Andreas ir Ivo Barchetti senelis.

Broliams Barchetti idėja padaryti aštuonis atskirus įėjimus kilo dėl gamintojų reikalavimo, kad jų modeliai būtų demonstruojami atskirai nuo konkurentų automobilių. Kiekvienas įėjimas skirtas vis kitai markei: „Ford“, „Opel“, „Peugeot“, „Citroen“, „Saab“, „Seat“, „Chevrolet“ ir „Š koda“. Vis dėlto pastato vidaus erdvė yra vientisa – šių markių neskiria jokios sienos ar pertvaros, todėl pirkėjai gali lengvai apžiūrėti visus juos dominančius modelius.

Prekyba atsarginėmis dalimis „Autocity“ taip pat suskirstyta pagal markes – kiekviena jų turi atskirą prekystalį.

Broliai Barchetti tikisi per metus „Autocity“ salone parduoti apie 5 tūkst. naujų automobilių. 2004 m. „Barchetti“ grupė pardavė 7,4 tūkst. naujų ir 5 tūkst. naudotų automobilių, o pardavimo pajamos sudarė 180 mln. eurų (622 mln. Lt).

Vasaris 13, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Tendencijos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: