Naujų lengvųjų automobilių regioninė prekyba liepos mėn.

„AutoTyrimų“ duomenimis, 2005 m. liepos mėnesį Lietuvoje buvo parduoti 1,339 nauji lengvieji automobiliai arba net 58% daugiau nei praeitų metų liepą (845 vnt.).

Regioninė hierarchija nesikeičia jau eilę metų. Tradiciškai pirmavo Rytų Lietuvos regionas (Vilniaus ir Utenos apskritys), čia buvo parduoti net 966 automobiliai (72%). Antroje vietoje išliko Pietų Lietuva (Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskritys) – 182 vnt. (14%). Vakarų Lietuvos regionas (Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskritys) buvo trečias – 120 vnt. (9%), o ketvirtoje vietoje liko Š iaurės Lietuva (Š iaulių ir Panevėžio apskritys) – 71 vnt. (5%).

“Volkswagen Golf Plus”

Pagal bendrą parduotų automobilių skaičių Rytų regiono lyderiu išliko „Žibintas“ („Peugeot“; 125 vnt.). Antrą vietą užėmė ARX („Š koda“; 108 vnt.), o trečioje liko „Vytaras“ („Hyundai“ ir „Mitsubishi“; 107 vnt.).
Pietų Lietuvos regione praeitą mėnesį pirmavo „Auto Juta“ („Volkswagen“ ir „Audi“; 32 vnt.), „Autotoja“ („Lexus“ ir „Toyota“; 29 vnt.) bei „Kauno Vista“ („Ford“ ir „Mazda“; 22 vnt.).

Vakarų Lietuvoje geriausiai sekėsi „Solorinai“ („Toyota“; 19 vnt.), „Armi servisui“ („Chevrolet“ ir „Opel“; 13 vnt.) bei po 11 automobilių pardavusiems „Baltic Auto“ („Volkswagen“) ir „Klaipėdos Vistai“ („Ford“, „Mazda“ ir „Mitsubishi“).

Š iaurės Lietuvoje pagal parduotus automobilius pirmavo „Kredora“ („Volkswagen“; 17 vnt.), „Š iaulių autoservisas“ („Citroen“, „Honda“ ir „Lada“; 14 vnt.) bei „Transalda“ („Volkswagen“; 13 vnt.).

Rugpjūtis 26, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Rinkos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: