Naujų lengvųjų automobilių regioninė prekyba lapkričio mėn.

“AutoTyrimų” duomenimis, 2005 m. lapkričio mėnesį Lietuvoje buvo parduoti 1,334 nauji automobiliai, tai yra 6% daugiau nei praeitų metų lapkritį (1,256 vnt.).

Kaip jau tapo įprasta, lyderio poziciją užėmė Rytų Lietuvos regionas (Vilniaus ir Utenos apskritys), kuriame buvo parduoti 982 automobiliai (74%). Antroje vietoje liko Pietų Lietuva (Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskritys) – 187 vnt. (14%). Trečioji vieta atiteko Vakarų Lietuvos regionui (Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskritys) – 97 vnt. (7%), o ketvirtąją užėmė Š iaurės Lietuva (Š iaulių ir Panevėžio apskritys) – 68 vnt. (5%).

Rytų Lietuvos regione pagal bendrą parduotų automobilių skaičių lapkritį pirmavo ARX (”Š koda”, 150 vnt.), antrąją vietą užėmė “Moller Auto” (”Volkswagen”, 127 vnt.), o trečioje iliko “Žibintas” (”Peugeot”, 92 vnt.).

“Š koda Octavia”

Pietų Lietuvoje pirmavo “Autotoja” (”Lexus”, “Toyota”; 30 vnt.), “Kauno Vista” (”Ford”, “Mazda”; 25 vnt.) bei “Auto Sabina” (”Citroen”, “Honda”; 17 vnt.).

Vakarų Lietuvoje geriausiai sekėsi po 14 automobilių pardavusioms “Hoklai” (”Š koda”) ir “Klaipėdos Vistai” (”Ford”, “Mazda”), o taip pat “Baltic Auto” (”Volkswagen”; 13 vnt.).

Š iaurės Lietuvoje pagal parduotus automobilius šįkart pirmavo “Transalda” (”Volkswagen”; 11 vnt.) bei po 10 automobilių pardavę “Autosolanus” (”Mercedes-Benz”) ir “Kredora” (”Volkswagen”).

Gruodis 29, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Rinkos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: