Zetsche teigia, kad blogiausia jau praeityje

„Daimler“ vadovas Dieteris Zetsche teigė, jog „Mercedes-Benz“ E klasės naujos kartos modelio debiutas leido pagerinti antrojo ketvirčio finansinius rezultatus ir suteikė optimizmo, kad blogiausi laikai jau praėjo. Vokietijos laikraščiui „Welt am Sonntag“ jis tvirtino, kad, vertinant išdabartinės perspektyvos, metiniai rezultatai neturėtų prastėti, o galbūt net ir kiek pagerės. Vadovas tikisi, kad paklausa šiemet stabilizuosis žemame lygyje, o kitąmet atskiros rinkos ir segmentai pradės atsigauti. Tiesa, jis pabrėžė, kad nereikia tikėtis, jog per vienerius metus rinka sugrįšį 2007 m. lygį.

D.Zetsche taip pat paneigė gandus, kad „Daimler“ galėtų įsigyti „Porsche“ akcijų, ir dar sykį pakartojo priešdvejus metus paskelbtą teiginį, kad jis nemato įsigijimų, kurie sustiprintų „Daimler“ pozicijas. D.Zetsche mano, kad dabartinėje situacijoje nebent silpni ir konkurencijos išvarginti gamintojai gali gelbėdamiesi jungtis su stipresniais savo varžovais.

Dieteris Zetsche

Jis taip pat nesutinka su „Fiat“ ir „Chrysler Group“ šefo Sergio Marchionne prognoze, kad krizės metu gamintojų skaičius smarkiai sumažės, ir pastebi, kad naujų žaidėjų atsiranda Indijoje ir Kinijoje. Anot D.Zetsche, automobilių pramonė yra glaudžiai susijusi su politiniais interesais, todėl čia retai kada galioja gryni rinkos ekonomikos dėsniai.

Rugpjūtis 20, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: