W.Bernhardas rimtai imsis „Volkswagen“ kaštų ir kokybės problemų

„Volkswagen“ nusamdytas žymusis Wolfgangas Bernhardas šio Vokietijos gamintojo laikraščiui „Autogramm“ teigė, kad jo tikslas yra sumažinti kaštus bei pagerinti kokybę, tačiau pridūrė, kad vien tai dar negarantuoja verslo sėkmės. Pasak jo, itin svarbu turėti gerus produktus, bet reikia turėti omenyje, kad net ir geriausias modelis gali būti nepatrauklus pirkėjams dėl pernelyg aukštos kainos, kurią lemia dideli gamintojo kaštai.

W.Bernhardas smarkiai pagerino „Chrysler Group“ produktus, tačiau buvo atleistas priešpat paskiriant jį „Mercedes Car Group“ vadovu. Manoma, kad tokį „DaimlerChrysler“ vadovybės sprendimą lėmė bekompromisis W.Bernhardo vadovavimo stilius. Artimiausiu metu W.Bernhardas turėtų užimti „Volkswagen“ markių grupės, į kurį įeina „Volkswagen“, „Bentley“, „Š koda“ ir „Bugatti“, vadovo pareigas.

“Volkswagen Jetta”

W.Bernhardas teigė, kad jį sužavėjo „Volkswagen“ markė, kuri, pasak jo, yra stipri kaip lokys. Artimiausiu metu šis vadovas turėtų aplankyti po visą pasaulį išsibarsčiusias „Volkswagen“ gamyklas ir susipažinti su darbuotojais bei rinkomis.

Anot W.Bernhardo, „Volkswagen“ pelnui itin skaudžiai atsiliepia dideli kaštai. Be to, „Volkswagen“, kaip ir kitiems Europos gamintojams, reikia pagerinti automobilių kokybę.

Š iuo metu JAV rinkoje „Volkswagen“ veikia nuostolingai, tačiau W.Bernhardas sakė esąs patenkintas čia parduodamų modelių gama. Jis tikisi, kad padėtį pagerins nauji modeliai – nepriekaištingą reputaciją turinti „Jetta“ bei „Passat“.

“Volkswagen Passat”

W.Bernhardas teigė, kad nemažai galvos skausmo kelia silpnas dolerio kursas. Be to, eksportuojant automobilius už Atlanto reikia atkreipti dėmesį į keletą specifiškų smulkmenų: būtina pagerinti AM diapazono radijo bangų priėmimą ir tinkamoje vietoje sumontuoti puodelių laikiklius.

Balandis 1, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: