“Volkswagen” siekia plėsti bendradarbiavimą su “DaimlerChrysler”

Vokietijos žurnalas „Der Spiegel“ pranešė, kad didžiausias Europos automobilių gamintojas „Volkswagen“ ketina plėsti bendradarbiavimą su „DaimlerChrysler“. Anot leidinio, gamintojai tariasi dėl galimybių „Volkswagen“ mechanines transmisijas montuoti į „Mercedes-Benz“ modelius ir dėl „Volkswagen Sharan“ platformos panaudojimo naujo Europos rinkai skirto „Chrysler“ vienatūrio kūrimui. Vis dėlto abejojama, ar prestižinė „Mercedes-Benz“ markė panorės naudoti masinio gamintojo „Volkswagen“ tiekiamas transmisijas.

„Volkswagen“ markės grupės vadovas Wolfgangas Bernhardas, kuris anksčiau buvo vienas „Chrysler“ grupės vadovų, teigė, jog norint sustiprinti modelių gamą bus siekiama bendradarbiauti su kitais gamintojais.

„Volkswagen Polo“ sedanas

„Volkswagen“ jau susitarė su „Chrysler“ dėl JAV rinkai skirto „Volkswagen“ vienatūrio gamybos „Chrysler“ gamyklose. Sausio mėnesį „DaimlerChrysler“ vadovas Dieteris Zetsche užsiminė, jog „Dodge“ markei praverstų mažas sedanas. Manoma, kad „Dodge“ modelių gamą gali papildyti „Volkswagen Polo“ sedanas, kuris būtų gaminamas Pueblos gamykloje Meksikoje.

Gegužė 4, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: