“Volkswagen Marrakesh” kompaktinis visureigis bus gaminamas Vokietijoje

Po derybų su darbuotojų taryba ir profsąjunga “IG Metall” “Volkswagen” pranešė, kad naujasis “Golf” platformos pagrindu kuriamas kompaktinis visureigis “Marrakesh” bus gaminamas pagrindinėje Wolfsburgo gamykloje Vokietijoje. Š iek tiek anksčiau “Volkswagen” savo profsąjungai buvo pateikusi ultimatumą: arba darbininkai suras galimybių apie 1,200 dolerių atpiginti kiekvieno automobilio gamybą, arba “Marrakesh” bus gaminamas Portugalijoje, kur darbo jėga gerokai pigesnė.

“Volkswagen Eos”

“IG Metall” nesutiko sumažinti darbo įkainių, kurie ištiesų yra aukščiausi visoje Vokietijos automobilių pramonėje, todėl buvo priimtas kompromisinis sprendimas “Marrakesh” gamybą perduoti “Volkswagen” padaliniui “Auto 5000″, kuris turi lankstesnę darbo apmokėjimo sutartį su savo darbininkais ir jiems moka mažesnius atlyginimus. Kartu “Volkswagen” perves “Auto 5000″ žinion apie tūkstantį apmokytų darbininkų. “Auto 5000″ šiuo metu gamina vienatūri “Touran”.

“Volkswagen” profsąjungai “IG Metall” pasižadėjo kitą naują modelį gaminti Emdeno gamykloje (Vokietija) naudojant tradicinę atlyginimų sutartį.

Spalis 12, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: