„Volkswagen“ dyzeliniai automobiliai tampa paklausūs JAV rinkoje

„Volkswagen“ planuoja, kad net 30% šeštosios kartos „Golf“ pardavimų JAV rinkoje sudarys modeliai su dyzeliniais varikliais. „Volkswagen“ Amerikos padalinio vadovas Stefanas Jacoby paaiškino, kad ši prognozė sudaryta remiantis geresniais nei tikėtasi dyzelinių „Jetta“ sedanų pardavimais. Apie 50% „Jetta“ universalų ir apie 30% sedanų parduodami su dyzeliniais agregatais. Išpradžių gamintojas tikėjosi, kad dyzelių dalis sudarys apie 20%, tad dabar, siekdamas patenkinti paklausą, jis įsiveža daugiau dyzelinių „Jetta“ automobilių.

Kitiems gamintojams su dyzeliais JAV rinkoje sekasi prasčiau. BMW Š iaurės Amerikos padalinio vadovas Jimas O,Donnellas pastebi, kad 3 serijos ir X5 modelių dyzelinės versijos išesmės nesulaukia pirkėjų susidomėjimo, daugiausiai dėl to, kad jos nebuvo aktyviai reklamuojamos. BMW dyzeliai kitapus Atlanto debiutavo sausio mėnesį, J.O,Donnello teigimu, šiemet tikimasi parduoti vos apie 3 tūkst. automobilių su dyzeliniais agregatais.

Dyzelinė “Volkswagen Jetta”

„Mercedes-Benz“ JAV padalinio vadovas Ernstas Liebas teigė, kad dyzeliniai E klasės modeliai bei visureigiai sudaro apie 8% pardavimų. Pirmasis dyzelinis „Audi“ – visureigis Q7 – JAV rinkoje pasirodė šį pavasarį ir kainuoja nuo 50,900 dolerių (127,555 Lt). „Audi“ Amerikos padalinio vadovas Johanas de Nysschenas tikisi, kad ketvirtis parduodamų Q7 turės dyzelinius agregatus. Š iemet JAV rinkoje turėtų pasirodyti ir dyzelinis A3 modelis, tačiau dėl A4 dyzelinės versijos pasirodymo JAV gamintojas dar neapsisprendė.

Gegužė 25, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: