Vokietija padėjo „Audi“ padidinti automobilių pardavimų apimtį

Dėl smarkiai padidėjusios paklausos Vokietijoje „Audi“ pasauliniai pardavimai gegužės mėnesį šoktelėjo net 14% ir viršijo 72 tūkst. vnt. Per pirmus penkis šių metų mėnesius prestižinės markės pardavimai išaugo 6% iki rekordinio kiekio – 342 tūkst. automobilių. Pernai per tą patį laikotarpį pavyko realizuoti 322 tūkst. vnt.

„Audi“ pardavimai Vokietijoje sausio-gegužės mėnesiais išaugo 9% ir viršijo 101 tūkst. vnt. Praeitą mėnesį „Audi“ pardavimai didžiausioje Europos automobilių rinkoje padidėjo net 32%. Š ios markės atstovas spaudai teigė, kad prie pardavimų augimo daugiausiai prisidėjo kovo mėnesį debiutavęs naujasis „A6 Avant“ universalas.

“Audi A6 Avant”

Tuo tarpu „Audi“ markių grupė, apimanti ne tik „Audi“, bet ir „Seat“ bei „Lamborghini“, yra vienintelis pelningai veikiantis „Volkswagen“ padalinys, todėl „Audi“ rezultatai yra itin svarbūs akcininkams. „Audi“ tikisi, kad jos pardavimai šiemet augs jau dvyliktus metus išeilės.

Analitikai mano, kad prie puikių gegužės rezultatų daugiausia prisidėjo „A6 Avant“, A4 ir A3 modeliai. Be to, nereikėtų pamiršti, kad Velykų atostogos šiemet buvo ne gegužės, o balandžio mėnesį.

„Audi“ prekybos ir rinkodaros skyriaus vadovas Ralphas Weyleris tikina, kad puikūs pardavimai sudarys geras sąlygas į „Audi“ modelių šeimą įsilieti naujiems modeliams, pavyzdžiui, visureigiui Q7 bei „Le Mans Quattro“ pagrindu sukurtam sportiniam automobiliui.

Gegužę „Audi“ pardavimai augo daugiau kaip 25 šalyse, tačiau JAV rinkoje jie smuko 6,1% iki 6,455 vnt., o sausio-gegužės mėnesiais sumažėjo 1,7%. Bendrovės atstovas spaudai aiškino, kad „Audi“ siekė išsaugoti pelno maržas ir atsisakyti šiai rinkai būdingų didelių nuolaidų. Gamintojo finansų padalinio vadovas tikisi, kad šiemet pajamos išaugs, tačiau prognozuojama, kad ikimokestinis pelnas praktiškai nepakis.

Ingolstadto mieste (Vokietija) įsikūręs gamintojas planuoja, kad iki 2008 m. jo metiniai pardavimai pasieks milijoną automobilių. Pernai „Audi“ pardavimai išaugo 1,2% iki 779,441 vnt.

Birželis 7, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: