Vakarų Europoje bus prekiaujama „Dacia Logan Van“ ir „Pickup“ versijomis

Prancūzijos automobilių gamintojo „Renault SA“ valdomas Rumunijos padalinys „Dacia“ nutarė Europos rinkai pasiūlyti „Logan“ pikapą ir furgoną, kuriais iki šiol buvo prekiaujama tik Rumunijoje, Bulgarijoje ir Turkijoje. Rumunijoje ir Bulgarijoje prekyba komercinėmis „Logan“ versijomis prasidėjo dar 2007 m. pradžioje, o Turkijoje – šių metų kovą. Išpradžių Prancūzijos gamintojas neplanavo šių modelių tiekti Europos rinkai baimindamasis konkurencijos su „Renault Kangoo“.

“Dacia Logan Van”

„Renault“ tikisi, kad nebrangios „Logan“ komercinės versijos sudomins smulkiuosius verslininkus, ūkininkus bei aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones ir taip padės sutvirtinti šios markės pozicijas rinkoje. „Logan“ furgonas konkuruos su neseniai pasirodžiusia „Fiat“, „Peugeot“ ir „Citroen“ komercinių mažylių šeima – „Fiorino“, „Bipper“ bei „Nemo“ modeliais, tuo tarpu pikapas turės tik vieną tiesioginį varžovą – „Fiat Strada“.

“Dacia Logan Pickup”

Pranešama, kad „Logan“ furgono krovinių skyriaus tūris sieks 2,5 kūb.m., o pikapas galės vežti 800 kg sveriantį krovinį. Komercinės „Logan“ versijos bus komplektuojamos su 1,6 ltr. (90 AG) benzininiu ir 1,5 ltr. (70 bei 85 AG) dyzeliniais varikliais, o furgonas dar turės ir kuklų 1,4 ltr. (70 AG) benzininį agregatą. Lietuvoje „Logan“ komerciniai automobiliai turėtų debiutuoti 2009 m. pradžioje.

Gruodis 12, 2008   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: