„Toyota“ ir „Hyundai“ ketina pristatyti mažus vienatūrius

Azijos automobilių gamintojai „Toyota Motor“ ir „Hyundai Motor“ Paryžiaus automobilių parodoje planuoja pristatyti mažus vienatūrius. „Toyota Motor“ pademonstruos „Verso-S“ modelį, kuris rinkoje turėtų pasirodyti kitais metais, o „Hyundai Motor“ mažas vienatūris ix20 pirkėjus pasieks jau netrukus po parodos.

“Toyota Verso-S”

Japonijos gamintojas skelbia, kad „Verso-S“ ilgis nesieks 4 m, tad šis modelis bus vienas mažiausių savo klasėje ir taps tikru efektyvaus salono erdvės panaudojimo etalonu. Ankstesnis „Toyota Motor“ mažas vienatūris „Yaris Verso“ buvo gaminamas 1999-2006 m., tad jau ketverius metus „Toyota Motor“ neturi savo modelio šiame sparčiai augančiame segmente. „JATO Dynamics“ duomenimis, 1999 m., kuomet buvo pristatytas „Yaris Verso“, mažų vienatūrių segmento pardavimai Europoje siekė vos 80 tūkst. vnt. per metus, o pernai jau sudarė beveik 407 tūkst. vnt.

“Toyota Verso-S”

„Yaris Verso“ savo didžiausius pardavimus pasiekė 2000 m., kuomet buvo realizuota per 34 tūkst. šių vienatūrių. Per visą gamybos laikotarpį „Toyota Motor“ Europoje pardavė beveik 158 tūkst. „Yaris Verso“. „Verso-S“ yra sukurtas naujos kartos Japonijos rinkai skirto „Ractis“ modelio pagrindu, o pastarasis yra giminingas „Yaris“ automobiliui.

“Hyundai ix20″

„Hyundai Motor“ skelbia, kad jos mažylis ix20 iškitų nuobodžių vienatūrių išsiskirs dinamiška ir sportiška išvaizda bei mažomis degalų sąnaudomis. Š is modelis sukurtas Ruesselsheime (Vokietija) esančiame „Hyundai Motor“ tyrimų bei technologijų diegimo centre ir yra giminingas „Kia Venga“ automobiliui. Naujasis „Hyundai Motor“ vienatūris pasižymi aptakiu dizainu, kuris pirmą kartą buvo pademonstruotas su visureigiu ix35. ix20 bus komplektuojamas su 1,4 ltr. benzininiais bei dyzeliniais varikliais aprūpintais „stop-start“ technologija, o ieškantiems versijos su automatine pavarų dėže bus siūloma 1,6 ltr. (93 kW) benzininė jėgainė.

“Hyundai ix20″

„JATO Dynamics“ duomenimis, praeitais metais Europos mažų vienatūrių rinkoje pirmavo „Opel Meriva“ (84 tūkst. vnt.), antroje vietoje liko „Citroen C3 Picasso“ (76 tūkst. vnt.), o trečiąją užėmė „Renault Modus / Grand Modus“ (71 tūkst. vnt.).

Rugsėjis 24, 2010   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: