Toyota Corolla pasekėjas Europoje debiutuos 2007 m. pradžioje

„Toyota Motor“ sieks pratęsti įspūdingą pardavimų augimą Europoje pristatydamas „Corolla“ modelio pasekėją – „Auris“ – kitų metų pradžioje.

Gamintojo teigimu, sukurtas ir pagamintas Europoje „Auris“ prisijungs prie kitų dviejų itin sėkmingų modelių – „Yaris“ ir „Arensis“ – padėdamas pasiekti naujai suformuluotą tikslą iki 2008 m. Europoje per metus parduoti 1,2 mln. automobilių.

Senojo žemyno rinkai naujasis modelis bus pristatytas gruodžio 5 d. Bolonijos automobilių parodoje. Iki tol nebus skelbiama jokia informacija, susijusi su kainodara bei pardavimų planais.

„Toyota Auris“

Tikimasi, kad šiemet Europoje pavyks parduoti apie 140 tūkst. dabartinio modelio „Corolla“ hečbekų, apie 67 tūkst. sedanų ir apie 24 tūkst. universalų.

„Toyota Motor“ Europos pardavimų vadovas Andrea Formica teigia, kad „Auris“ yra labai svarbus modelis ne tik didinat pardavimo apimtis, bet ir gerinant „Toyota“ markės įvaizdį.

Pradžioje „Auris“ turės trejų bei penkių durų hečbeko kėbulus ir bus komplektuojamas su dviem benzininiais ir trimis dyzeliniais varikliais. Naujasis modelis C klasėje konkuruos su „Volkswagen Golf“, „Opel Astra“, „Ford Focus“, „Renault Megane“, Citroen C4“, „Peugeot 307“ ir „Honda Civic“.

Europoje „Auris“ bus gaminamas Didžiojoje Britanijoje, o dėl kitų vietų kol kas dar nenuspręsta. Tuo tarpu prekyba Japonijoje prasideda jau šią savaitę.

Spalis 25, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: