„Tata Nano“ bus parduodamas ir Europoje

Ženevos automobilių parodoje Indijos gamintojas „Tata Motors“ pristatė modernesnę Europos rinkai skirtą garsiojo „Nano“ modelio versiją „Nano Europa“. Bendrovės vadovas Ratanas Tata patikino, kad „Nano Europa“ tikrai bus pasiūlyta žemyninės Europos bei Didžiosios Britanijos rinkoms. Anot vadovo, pigaus „Nano“ modelio pasirodymas sukėlė itin didelį susidomėjimą ir išsivysčiusiose šalyse, todėl buvo sukurta ištaigingesnė „Nano“ versija.

“Tata Nano Europa”

„Nano Europa“ yra labiau pritaikytas Senojo žemyno rinkai nei originalus į Indijos ir kitų besivystančių šalių pirkėjus orientuotas „Nano“ modelis. Europietiška versija turi kiek ilgesnę bazę bei pasižymi dailesne išvaizda. Be to, į automobilį montuojamas galingesnis daugiataškio įpurškimo trijų cilindrų variklis. Gamintojas tikina, kad šio modelio CO2 emisijos neviršys 100 g/km. Gali pasirodyti neįtikėtina, tačiau „Nano Europa“ komplektuojamas su penkių laipsnių automatine transmisija. Be to, automobilis turi elektrinį vairo stiprintuvą ir išesmės naują interjerą.

“Tata Nano Europa”

„Tata Nano“ išgarsėjo dėl savo mažos kainos – šis automobilis Indijoje kainuoja 120-185 tūkst. rupijų (6,300-9,800 Lt). Prognozuojama, kad gerokai modernesnė europinė versija gali kainuoti apie 5 tūkst. dolerių (13 tūkst. Lt).

Balandis 17, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: