Š venčiant jubiliejų Stadleris gali džiaugtis „Audi“ sėkme

„Audi“ vadovas Rupertas Stadleris tikėjosi, kad 2008 m. ir 2009 m. bus sėkmingi, nes lemiamus sprendimus jis ir jo komanda priėmė dar dešimtmečio pradžioje. Š iuo metu „Audi“ gali džiaugtis sėkmingos strategijos vaisiais: 2008 m. šis gamintojas pirmą kartą pardavė per milijoną automobilių ir užfiksavo tryliktą išeilės pardavimų rekordą, jo pajamos išaugo iki 34,2 mlrd. eurų (118,1 mlrd. Lt), o pelnas iki mokesčių pasiekė 3,2 mlrd. eurų (11,0 mlrd. Lt). Pirmąjį šių metų ketvirtį „Audi“ į „Volkswagen“ grupės iždą įnešė 363 mln. eurų (1,253 mln. Lt) veiklos pelno, o pagal pirmojo pusmečio rezultatus pirmauja tarp prestižinių markių Europos ir Kinijos rinkose.

R.Stadleris tikina, kad sėkmingi rezultatai neatsitiktinai sutapo su „Audi“ šimto metų jubiliejumi. „Automotive News Europe“ jis tvirtino, kad strateginis planavimas yra jo hobis. Anot vadovo, šis procesas prasidėjo prieškeletą metų, kuomet buvo svarstoma, kaip siekti ilgalaikių tikslų. Kartais pasigirsta nuomonių, jog R.Stadleris tiesiog naudojasi geru savo pirmtako Martino Winterkorno, kuris dabar vadovauja visai „Volkswagen“ grupei, įdirbiu. R.Stadleris „Audi“ vadovo poste M.Winterkorną pakeitė 2007 m. sausį.

Rupertas Stadleris

Vis dėlto jau daugiau nei šešerius metus „Audi“ vadovų komandoje dirbantis R.Stadleris pastebi, kad tinkamus impulsus jis suteikė dirbdamas finansų vadovu, kuomet pasiūlė įvertinti būdus, kuriais būtų galima padidinti efektyvumą visose srityse. Nuo to laiko „Audi“ kokybė pagerėjo, dizainas tapo emocingesnis, o modelių gamą papildė tokie automobiliai kaip kupė A5 bei visureigis Q5.

„Audi“ didžiuojasi savo technologijomis ir ilgą laiką jos vadovais būdavo paskiriami inžinieriai: M.Winterkornas, jo pirmtakas Franzas-Josefas Paefgenas ar ankstesnis vadovas Herbertas Demelis. Finansų specialistas R.Stadleris tikina puikiai žinojęs šią istoriją, todėl priešpaskyrimą aptarė tai su stebėtojų taryba, tačiau jos nariams R.Stadlerio kompetencija nekėlė abejonių.

R.Stadleris prie „Audi“ pardavimų ir rinkodaros komandos prisijungė 1990 m., 1994 m. perėjo į „Volkswagen“, kur darbavosi finansų ir produktų planavimo srityse, o 2003 m. sugrįžo į „Audi“.

Rugsėjis 11, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: