Siekdamas sukompromituoti „Logan“ ADAC gerokai „pasišiukšlino“

Praeito mėnesio pabaigoje Vokietijos spaudoje pasirodė pranešimai, kad „Dacia Logan“ neišlaikė ADAC vykdyto taip vadinamo „Briedžio testo“. Nuotraukose buvo matyti atseit „Briedžio testo“ metu apsivertęs „Logan“. „Briedžio testu“ bandomas automobilio saugumas staigiai apsukant ant kelio pasitaikiusią kliūtį.

„Dacia“ markę valdanti „Renault“ suabejojo ADAC testo teisingumu teigdama, kad žurnalistai ir pilotai bandytojai daugybę kartų nesėkmingai bandė apversti kuklųjį „Logan“.

“Dacia Logan”

Spaudžiamas Prancūzijos gamintojo ADAC pasižadėjo ištirti šį incidentą ir buvo priverstas pripažinti, kad apsivertusio „Logan“ nuotrauka yra padaryta ne „Briedžio testo“ metu.

„Renault“ vadovai yra susirūpinę dėl prieš„Logan“ nukreiptų Vokietijos spaudos atakų. Anot jų, Vokietijos gamintojai baiminasi, kad dėl „Logan“ ir kitų pigių naujų modelių gali smarkiai sumažėti vokiškų markių automobilių pardavimai. Taigi, nekorektiškų priemonių naudojimas tik patvirtina, kad „Logan“ ištiesų yra žymiai rimtesnis konkurentas vokiškiems automobiliams, negu Vokietijos gamintojai tai viešai pripažįsta.

Rugpjūtis 22, 2005   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: