Severstal-Avto pradeda ilgalaikį bendradarbiavimo projektą su Fiat

Rusijos automobilių gamintojas „Severstal-Avto“ pranešė, kad jis pradeda „Fiat Albea“ sedanų surinkimą. Š is faktas tuo pačiu simbolizuoja ilgalaikio bendradarbiavimo tarp „Fiat“ ir Rusijos holdingo pradžią.

„Severstal-Avto“, kontroliuojantis visureigių gamintoją UAZ ir jau surenkantis Rusijoje „SsangYong Rexton“ modelį, vis labiau iškyla kaip pagrindinis Rusijos automobilių gamintojas. Š alyje sparčiai augant ekonomikai ir vartotojų išlaidoms, smarkiai plečiasi ir naujų vakarietiškų automobilių rinka.

Iki 2007 m. pabaigos „Severstal-Avto“ planuoja surinkti per 20 tūkst. „Albea“ savo gamykloje Naberežnye Čelny, Tatarstane. Alfredo Altavilla, „Fiat Auto“ vyresnysis viceprezidentas atsakingas už verslo vystymą, mano, kad „Fiat Albea“ turi gerų galimybių tapti vienu populiariausių automobilių savo klasėje Rusijos rinkoje.

„Fiat Albea“

Š alia „Albea“, „Severstal-Avto“ planuoja kasmet pagaminti ir 19 tūkst. „Fiat Doblo“. Dar vienas planuojamas gaminti modelis – „Ducato“. Tuo tarpu toliau vystant bendradarbiavimą su „SsangYong“, jau susitarta ir dėl 20 tūkst. „Kyron“ visureigių metinės gamybos.

Rusija tikisi, kad per keletą metų, užsienio gamintojams toliau didinat gamybos apimtis, lengvųjų automobilių gamyba šalyje beveik padvigubės iki 2 mln. vnt.

Gruodis 6, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: