„Renault“ tikisi, kad nauji modeliai leis padidinti pardavimus

Nors šiuo metu „Renault“ asmeninių modelių pardavimai smunka, Prancūzijos gamintojo vadovas Carlosas Ghosnas tikisi, jog vykdoma gamos atnaujinimo programa leis smarkiai sustiprinti pozicijas rinkoje. Šiemet „Renault“ jau pristatė naują visureigį „Kadjar“, naujos kartos „Espace“ vienatūrį, vidutinio dydžio automobilį „Talisman“, kuris pakeitė „Laguna“ ir „Latitude“ modelius, o rudenį vyksiančioje Frankfurto automobilių parodoje turėtų debiutuoti ir naujos kartos „Megane“.

“Renault Talisman”

Kaip pastebi „Automotive News Europe“, „Talisman“ pristatymo metu C.Ghosnas teigė, jog „Renault“ yra vienas iš nedaugelio automobilių gamintojų, kurie ir krizės metu nemažino investicijų ir nestabdė naujų modelių kūrimo. Dėl to Prancūzijos gamintojo modelių gamą dabar pildo ir nauji visureigiai, ir padidinto pravažumo modeliai, ir sedanai.

Pirmąjį šių metų pusmetį „Renault“ pasauliniai automobilių pardavimai padidėjo 0,7% iki beveik 1,4 mln. vnt. „Dacia“ markės pardavimai išaugo 10% iki beveik 290 tūkst. vnt., „Renault“ lengvųjų komercinių modelių pardavimai ūgtelėjo 7,8% iki kone 164 tūkst. vnt., tačiau asmeninių „Renault“ prekybos apimtys smuktelėjo 3% iki 885 tūkst. vnt.

“Renault Espace”

C.Ghosno teigimu, „Renault“ jau įpusėjo modelių gamos atnaujinimo programą, kurią pernai pradėjo sėkmingas „Captur“ modelis. Iš viso iki kitų metų pabaigos ketinama pristatyti 10 naujų modelių, tačiau ne visi jų bus parduodami Europoje, pavyzdžiui, mažas automobilis „Kwid“ skirtas Indijos rinkai, o pikapas „Duster Oroch“ orientuotas į Lotynų Amerikos pirkėjus. Šiemet debiutuosiantis „Megane“ prekyboje turėtų pasirodyti kitų metų pradžioje. Kaip ir būtų galima tikėtis, pirmiausiai rinką pasieks penkių durų hečbekas, o trijų durų modelio bei kabrioleto gaminti nesiruošiama. Naujasis „Megane“ yra sukurtas „Renault“-„Nissan“ bendros CMF C/D platformos pagrindu, kuri naudojama ir „Kadjar“, „Talisman“ bei „Nissan Qashqai“ ir „X-Trail“ modeliuose.

Kitais metais Prancūzijos gamintojas ketina pristatyti naują „Scenic“ vienatūrį bei „Koleos“ visureigio įpėdinį.

Rugpjūtis 26, 2015   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: