„Renault“ siekia, kad naujos kartos „Megane“ prilygtų prestižiniams modeliams

„Renault“ tikisi, kad Frankfurto automobilių parodoje debiutavęs naujos kartos „Megane“ dėl sportiškesnės išvaizdos ir modernių technologijų taps konkurencingesnis ir galės pasivaržyti su kompaktinių automobilių segmento lyderiais. Pažvelgus į naująjį „Megane“ pirmiausiai akį patraukia C raidės formos LED dieniniai žibintai, apsupantys prekinius automobilio kraštus, bei plačiose grotelėse įkomponuotas didelis „Renault“ logotipas. Brangesnės versijos turės ir artimųjų bei tolimųjų šviesų LED žibintus, o galiniai LED žibintai puoš visas „Megane“ versijas.

“Renault Megane”

Automobilis tapo 6 cm ilgesnis bei beveik 3 cm žemesnis, ratų bazė pailgėjo beveik 3 cm. Atstumas tarp ratų padidėjo 5 cm priekyje ir 4 cm gale, tad gamintojas skelbia, kad jis atrodo dinamiškesnis ir geriau subalansuotas už ankstesnės kartos modelį. Taip pat bus pasiūlyta ir sportiškiau atrodanti „Megane GT“ versija.

Benzininių variklių gamą sudarys maždaug 100, 130 ir 205 AG varikliai, o dyzelių mėgėjai galės rinktis 90, 110, 130 ir 165 AG jėgaines. Visi naujojo „Megane“ agregatai yra turbininiai, galingesni motorai galės būti komplektuojami su šešių ar septynių laipsnių dvigubos sankabos automatizuotomis greičių dėžėmis.

“Renault Megane”

„Renault“ eksterjero dizaineris Franckas Le Gallas tvirtina, kad kompaktinių automobilių segmente konkurencija yra labai arši, tad labai svarbu, kad „Megane“ iš pat pradžių išsiskirtų iš kitų modelių. „IHS Automotive“ analitikas Timas Urquhartas pastebėjo, kad „Megane“ šoninis profilis ir proporcijos bei žema stogo linija primena A klasės „Mercedes-Benz“, tuo tarpu prancūziško automobilio kaina yra mažesnė. Vis dėlto analitikas mano, kad kompaktinių automobilių klasėje išsiveržti į lyderius bus sunku. „JATO Dynamics“ duomenimis, sausį-liepą „Renault“ Europoje pardavė beveik 82 tūkst. „Megane“, t.y. 1% daugiau nei tokiu pat laikotarpiu praeitais metais. Segmento lyderio „Volkswagen Golf“ pardavimai per tą patį laikotarpį išaugo 3% iki beveik 320 tūkst. vnt., t.y. kone keturis kartus viršijo „Megane“.

Rugsėjis 18, 2015   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: