Renault ruošiasi Twingo ir Laguna debiutams

Prancūzijos automobilių gamintojas „Renault“ pranešė, kad antros kartos „Twingo“ prekyboje pasirodys jau š.m. birželio 15 d., o paslapties šydas nuo naujosios „Laguna“ bus nuimtas dar anksčiau – birželio 5 d. Š ie du nauji modeliai yra dalis ambicingos „Renault“ programos, pagal kurią iki 2009 m. turėtų debiutuoti net 26 nauji automobiliai.

„Renault Twingo“

Su naująją „Laguna“ Prancūzijos gamintojas dar kartą mėgins įsiveržti į prestižinių automobilių segmentą, nors keli ankstesni analogiški bandymai su „Avantime“ ir „Vel Satis“ modeliais baigėsi visiška nesėkme. „Laguna“ nuotraukos turėtų pasirodyti netrukus, tačiau oficialiai šis modelis bus pristatytas tik rugsėjo mėnesį vyksiančioje Frankfurto automobilių parodoje. „Renault“ taip pat siekia, kad mažasis „Twingo“ įsitvirtintų naujose rinkose, kuriose jo pirmtakas nebuvo itin populiarus. Dėl to ketinama pasiūlyti Didžiajai Britanijai skirtą versiją su vairu dešinėje pusėje bei 1,5 ltr. turbodyzelinį agregatą.

„Renault Twingo“

Naujasis „Twingo“ gaminamas Novo Mesto gamykloje Slovėnijoje. Pristačiusi šį automobilį „Renault“ pilnai atnaujino savo mažų automobilių gamą, kuriai dar priskiriami „Clio“ bei „Modus“ modeliai.

Birželis 1, 2007   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: