„Renault“ ruošia „Twingo“ kabrioletą

Prancūzijos automobilių gamintojo „Renault“ atstovas žurnalui „Automotive News Europe“ pranešė, kad bendrovė kuria kabrioletą mažojo „Twingo“ modelio pagrindu. Už mažų automobilių gamą atsakingas „Renault“ viceprezidento pavaduotojas Yves-Ericas Morelis tvirtino, kad gamintojas 2010 metams rengia mažą kabrioletą. Jis nekomentavo anksčiau spaudoje pasirodžiusių pranešimų, kad toks dvivietis modelis vadinsis „Twingup“.

“Renault Twingo”

„Renault“ atstovas taip pat nepanoro patikslinti, ar siekiant sumažinti kaštus „Twingo“ kabrioletas vietoje elektra valdomo stogo turės rankiniu būdu sulankstomą stogą. Toks sprendimas leistų pasiūlyti patrauklesnę nei konkurentų kainą, nes Vokietijoje „Peugeot 207CC“ kainuoja nuo 19,600 eurų (67,675 Lt), o „Opel Tigra TwinTop“ – nuo 20,930 eurų (72,267 Lt). Abu šie modeliai turi elektra valdomą metalinį sulankstomą stogą.

Kitas „Twingo“ kabrioleto varžovas bus netrukus pasirodysiantis „Fiat 500C“, kuris turės ne sulankstomą stogą, o tik medžiaginę atgal nustumiamą jo vidurinę dalį, panašiai kaip ir šeštajame-septintajame dešimtmečiuose gamintas „Fiat 500“. Toks supaprastintas sprendimas yra gerokai pigesnis nei sulankstomas stogas, tad „Fiat 500C“ turėtų kainuoti apie 13 tūkst. eurų (45 tūkst. Lt). Prancūzijos žiniasklaida skelbia, jog „Twingo“ kabrioletas kainuos apie 15 tūkst. eurų. (52 tūkst. Lt).

“Fiat 500C”

Y.E.Morelis pastebi, jog tai bus nišinis modelis, tad pagrindinis tikslas yra pasiūlyti ką nors originalaus, kas galėtų pagerinti markės įvaizdį. Anot jo, gamintojas tikrai neketina kurti „Twingo CC“. „Twingo“ kabrioleto nebuvo kiek anksčiau „Renault“ gamybos vadovo Patricko Pelatos pristatytame naujų modelių debiutų tvarkaraštyje. Š altiniai praneša, kad šis modelis galėtų būti pristatytas rugsėjo mėn. vyksiančioje Frankfurto automobilių parodoje, o rinkoje pasirodyti kitų metų viduryje.

Birželis 15, 2009   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: