„Renault“ pristato naujos kartos „Megane“ modelį

Jau lapkričio viduryje „Renault“ atstovai Lietuvoje gaus pirmuosius trečios kartos „Megane“ modelių šeimos atstovus – trijų ir penkių durų hečbekus. Kadangi šios versijos atrodo gana skirtingai, aptakesnį ir sportiškesnį trijų durų modelį gamintojas vadina „Megane Coupe“ – panašiai, kaip yra ir „Citroen C4“ bei „Opel Astra“ atvejais. Nors naujasis „Megane“ atrodo moderniai, jo dizainas veikiausiai nesukels tokių aršių diskusijų, kokios kilo pasirodžius antrosios kartos modeliui.

“Renault Megane III” penkių durų hečbekas

„Renault“ vadovas Carlosas Ghosnas su naujuoju „Megane“ sieja nemažai vilčių – jis tikisi, kad šis modelis leis padidinti pardavimus, nors Europos rinka dabar išgyvena nuosmukio tarpsnį. „Megane“ poveikis gamintojo rezultatams yra išties didelis – praeitais metais „Megane“ modelių šeima sudarė trečdalį „Renault“ pardavimų.

“Renault Megane III” penkių durų hečbekas

Į šešių „Megane“ versijų kūrimą Prancūzijos bendrovė investavo 1,8 mlrd. eurų (6,2 mlrd. Lt). Išpradžių rinkoje debiutuos penkių ir trijų durų hečbekai, o vėliau – universalas bei kabrioletas. Modelio kaitą užbaigs kitąmet pasirodysiantys „Megane“ pagrindu gaminami penkių ir septynių vietų vienatūriai „Scenic“ ir „Grand Scenic“.

“Renault Megane III” trijų durų hečbekas

Lapkritis 6, 2008   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: