Renault ir AvtoVAZ svarsto bendradarbiavimo galimybes

Prancūzijos automobilių gamintojas „Renault“ patvirtino, kad tiria bendradarbiavimo su „AvtoVAZ“ galimybes, tačiau paneigė Rusijos laikraštyje „Vedomosti“ paskelbtą informaciją, kad „Renault“ ketina įsigyti iki 20% „AvtoVAZ“ akcijų. Anot šio laikraščio, praeitų metų gruodį Kremliaus paskirti nauji „AvtoVAZ“ vadovai bendradarbiavimo su „Renault“ galimybes vertina skeptiškiau nei ankstesnioji bendrovės vadovybė.

„Vedomosti“ skelbė, jog „Renault“ Rusijos bendrovei padėtų sukurti naują modelį. Automobilių varikliai į Toljatyje esančią „AvtoVAZ“ gamyklą išpradžių būtų vežami iš„Renault“ gamyklų, o vėliau gaminami vietoje. Leidinys tikino, jog kukliojo „Dacia Logan“ modelio gamyba taip pat gali būti perkelta išMaskvos į Toljatį.

„Renault Clio“

„Renault“ atstovė spaudai teigė, jog „Logan“ tikrai nėra pagrindinis derybų su „AvtoVAZ“ objektas, nes šis modelis jau gaminamas Rusijoje. „AvtoVAZ“ bendradarbiauja ir su „General Motors“, tačiau pasikeitus Rusijos gamintojo vadovybei šių bendrovių santykiai atšalo. Š iek tiek anksčiau „AvtoVAZ“ pranešė už valstybės skirtas lėšas ketinantis statytis naują gamyklą ir galbūt nutraukti bendradarbiavimą su „General Motors“.

Birželis 21, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: