PSA/Peugeot-Citroen nusprendė statyti gamyklą Rusijoje

Laikraštis „Vedomosti“ paskelbė, kad Prancūzijos automobilių gamintojas „PSA/Peugeot-Citroen“ į naujos gamyklos statybą Rusijoje ketina investuoti 200 mln. eurų (691 mln. Lt). Remdamasis valstybinių institucijų informacija laikraštis teigė, jog naujoji PSA gamykla pradės veikti 2009 m., joje bus gaminami du modeliai: „Citroen C4“ ir „Peugeot 307“. PSA investicijų planą jau patvirtino Rusijos ekonomikos ministerija, netrukus turėtų būti gautas ir energetikos ministerijos bei muitinės pritarimas. Pagal investicijų programą PSA bus taikomi mažesni muitų tarifai.

„Citroen C4“

Birželio mėnesį Rusijos laikraštis „Kommersant“ teigė, jog PSA svarsto galimybę Rusijoje statytis gamyklą, kurios pajėgumai siektų 50 tūkst. automobilių per metus. PSA atstovai nekomentavo investicijų apimties bei gamyklos pajėgumų, bet teigė, kad čia bus gaminami tik Rusijos rinkai skirti automobiliai.

PSA kol kas neturi automobilių gamyklos Rusijoje, tačiau kartu su „Toyota“ valdo bendrą gamyklą Čekijoje. Dėl sparčiai augančios Rusijos rinkos pastaruoju metu vis daugiau gamintojų plečia veiklą šioje šalyje. Rusijoje jau veikia „Ford“ ir „Renault“ gamyklos, savąją dabar statosi „Toyota“, „Fiat“ ir „Kia“ bendradarbiauja su vietos gamintojais, o „General Motors“, „Nissan“ ir „Volkswagen“ jau pasirašė susitarimus dėl gamyklų statybos šioje šalyje.

Rugpjūtis 30, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: