Prokurorai tiria, ar BMW nepažeidė Vokietijos antikorupcinių įstatymų

Miuncheno (Vokietija) prokurorai aiškinasi, ar kviesdamas valstybės pareigūnus nemokamiems bandomiesiems važiavimams į Š veicarijos Alpėse esanti kurortą BMW nepažeidė šalies antikorupcinių įstatymų. Miuncheno prokuratūra informavo, kad byla neseniai buvo perimta iškolegų Bochume ir dabar aiškinamasi, ar tyrimas turėtų būti tęsiamas ir į ką reiktų sutelkti dėmesį.

Š ioje byloje tiriami naujų BMW modelių bandymai mažame St. Moritzo kurorte, į kuriuos nemokamai buvo pakviesti ir kai kurie aukšti valstybės pareigūnai. Vokietijos laikraštis „Westfaelische Rundschau“ pranešė, kad šis tyrimas buvo pradėtas vienam teisėjui gavus nemokamą kvietimą į kurortą.

BMW grupės būstinė Miunchene

Priešperduodami bylą kolegoms Miunchene Bochumo prokurorai atliko kratą BMW būstinėje. BMW atstovė spaudai patvirtino, kad pareigūnai tiria bendrovės siųstus nemokamus kvietimus. Gamintojas tikina glaudžiai bendradarbiaująs su teisėsauga.

Vokietijoje valstybės pareigūnams draudžiama priimti bei siūlyti dovanas ar paslaugas. Taip pat dažnai tiriama, ar privatiems asmenims bendrovių nemokamai teikiamos paslaugos yra tinkamai apmokestinamos.

Liepa 24, 2006   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: