Profsąjungos mato galimybių ženkliai padidinti Volkswagen produktyvumą

„Volkswagen“ profsąjungos vadovas paragino didžiausią Europos automobilių gamintoją kurti automobilius, kurių surinkimas būtų paprastesnis ir greitesnis, bei susigrąžinti dalies komponentų gamybą ištiekėjų. „Volkswagen“ darbuotojų tarybos pirmininkas Berndas Osterlohas žurnalistams teigė manąs, kad kitos kartos automobilių gamybos efektyvumą būtų galima padidinti net iki 50%. Kritikai tvirtina, kad „Volkswagen“ modeliai, ypač „Golf“, ilgainiui tapo pernelyg sudėtingi.

Siekdamas didinti efektyvumą Vokietijos gamintojas jau pradėjo racionalizuoti savo veiklą. Kiek anksčiau bendrovė teigė, kad šiemet produktyvumas gali išaugti daugiau nei 12%. B.Osterlohas pastebėjo, kad norint užtikrinti mažus gamybos kaštus reikia pilnai išnaudoti turimus pajėgumus, tad per metus išviso reikėtų surinkti apie 6,5 mln. automobilių. Praeitais metais „Volkswagen“ grupė pagamino 5,7 mln. automobilių.

„Volkswagen Constellation“

B.Osterlohas mano, kad norint išsaugoti darbo vietas reiktų susigrąžinti tam tikrų komponentų gamybą ištiekėjų. Jis taip pat tikisi, kad antroje šių metų pusėje gamintojas paskelbs savo sprendimą dėl sunkvežimių gamybos padalinio sujungimo su MAN ir „Scania“. B.Osterlohas mano, kad toks aljansas būtų naudingas ir siūlo, kad jo centru taptų Hanoverio miestas Vokietijoje, kur gaminami „Volkswagen“ komerciniai automobiliai.

Birželis 27, 2007   Įrašas priklauso rubrikai "Naujienos"Parašykite komentarą

Vardas:   
Komentaras: